Aktualitātes
"Latvijas skolas somas" pasākums
13. aprīlī pie 4.b, 3.e un 3.a klasēm viesojās fotogrāfs un mākslinieks Reinis Hofmanis..
Lasīt vairāk >Informācijai
Baložu vidusskolā vairāku gadu laikā ir veikti profilaktiski preventīvi pasākumi..
Lasīt vairāk >Skolas angļu valodas olimpiāde
Apsveicam skolas 2.-6. klašu angļu valodas olimpiādes laureātus
Lasīt vairāk >Konkurss „Gailēns 2023”
Piektdien, 31. martā jau otro reizi notiks Baložu vidusskolas solistu konkurss ..
Lasīt vairāk >3.e klase dodas uz..
Ekskursijas diena (21.03.) bija auksta un vējaina, taču vai laikapstākļi var apturēt..
Lasīt vairāk >Skolas latviešu valodas olimpiāde
Apsveicam skolas 5. un 7. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums