Aktualitātes

Izglītojoša lekcija

Izglītojoša lekcija

17. janvārī, Baložu vidusskolā pie 2.-4. klašu izglītojamajiem,..

Lasīt vairāk >
Konkurss

Konkurss "Skolas zvaigzne"

Pieteikšanās līdz 22. februārim pie klašu audzinātājiem!

Lasīt vairāk >
Skolas autobuss

Skolas autobuss

Baložos uz valsts autoceļa saslīd skolēnu autobuss, visi bērni ir drošībā un nogādāti skolā.

Vairāk info: http://www.kekava.lv/pub/?id=150&lid=12838

Lasīt vairāk >

"Vaifija spēles"

„Vaifija spēle” turpinājās 29.01.2019., kurā sacentās labākie 3.un 4.klases skolēni.

Lasīt vairāk >
Diskotēka

Diskotēka

Jau 7. februārī! Ielūdzam uz diskotēku valentīndienas noskaņās..

Lasīt vairāk >
Tautas bumbas sacensības

Tautas bumbas sacensības

Pirmdien, 28. janvārī sen gaidītās sacensības Tautas bumbā notika Salaspils sporta namā.

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: