Aktualitātes

ĒDIENKARTE pieejama

ĒDIENKARTE pieejama

Ēdienkarte 1. - 12. klasei

Ēdienkarte pirmsskolas grupām

Lasīt vairāk >
Informācijai

Informācijai

Izmaiņas skolas autobusa sarakstā 2015./2016. m.g.

PDF fails

Lasīt vairāk >
Dalība starptautiskajos projektos

Dalība starptautiskajos projektos

Vairāk info: Starptautiskie projekti

Lasīt vairāk >
Informācijai

Informācijai

Mājaslapā ir pieejams Stundu saraksts, Pulciņu grafiks, Fakultatīvo nodarbību saraksts un Ārpusklases pasākumu plāns

Lasīt vairāk >
Panākumi Austrijā

Panākumi Austrijā

Latvijas jauno velosipēdistu izlase  Eiropas sacensībās izcīnījusi 3.vietu!

Lasīt vairāk >
Sveicam ZINĪBU DIENĀ!

Sveicam ZINĪBU DIENĀ!

Fotogalerija - 1. septembris

Veiksmīgu jauno mācību gadu!

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Valsts pārbaudes darbi 2022


 

12. klases eksāmenu laiki un norises vietas:

Datums

Mācību priekšmets

Norises vieta

17.05.2022.

plkst. 10:00

latviešu valoda

Baložu vidusskola

20.05.2022.

plkst. 10:00

matemātika

Baložu vidusskola

23.05.2022.

plkst. 10:00

Latvijas un pasaules vēsture

Ķekavas vidusskola

25.05.2022.

plkst. 10:00

ķīmija

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža

27.05.2022.

plkst. 10:00

fizika

Olaines 1.vidusskola

30.05.2022.

plkst. 10:00

bioloģija

Ķekavas vidusskola

 

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: