Aktualitātes

PĒDĒJAIS ZVANS

PĒDĒJAIS ZVANS

Ko es gribēju Tev šodien līdzi dot:
Sava laime katram pašam jāatrod...
Lasīt vairāk >
Mūsu deju kolektīvs Austrijā

Mūsu deju kolektīvs Austrijā

Ceļojam jau trešo dienu. Apkārt ir burvīgi dabas skati. Šodien būsim Zalcburgas brīvdabas...

Lasīt vairāk >
Sasniegumi latviešu valodas olimpiādē

Sasniegumi latviešu valodas olimpiādē

Sveicam Beatrisi Kalnciemu, Jāni Stepanovu un Rasu Spriņģi!

Lasīt vairāk >
Mūsdienu deja 2015

Mūsdienu deja 2015

Beidzot pienāca ilgi gaidītā diena -  norisinājās konkurss  ''Mūsdienu deja 2015.'' 

Lasīt vairāk >
Talka 2015

Talka 2015

Piektdien, 24. aprīlī, pēc 5. stundas, 1. - 12. klases skolēni, audzinātāji...

Lasīt vairāk >
Aizvadīta 2. kārtas koru skate

Aizvadīta 2. kārtas koru skate

23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru ...

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Valsts pārbaudes darbi 2022


 

12. klases eksāmenu laiki un norises vietas:

Datums

Mācību priekšmets

Norises vieta

17.05.2022.

plkst. 10:00

latviešu valoda

Baložu vidusskola

20.05.2022.

plkst. 10:00

matemātika

Baložu vidusskola

23.05.2022.

plkst. 10:00

Latvijas un pasaules vēsture

Ķekavas vidusskola

25.05.2022.

plkst. 10:00

ķīmija

RTU Olaines Tehnoloģiju koledža

27.05.2022.

plkst. 10:00

fizika

Olaines 1.vidusskola

30.05.2022.

plkst. 10:00

bioloģija

Ķekavas vidusskola

 

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: