Erasmus+

Jau vasaras vidū kļuva zināms, ka līdz ar jaunā mācību gada sākumu Baložu vidusskola uzsāks īstenot divus starptautiskus projektus. Viens no tiem – Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.1 Skolu sektora projekts “Baložu vidusskolas pedagogu profesionālā pilnveide” paredz paaugstināt skolas pedagogu profesionālās iemaņas un prasmes, kas vērstas uz pedagogu darba kvalitātes modernizāciju un internacionalizāciju, kā arī starptautiskās sadarbības uzlabošanu un pilnveidošanu ar citām Eiropas valstu skolām. Šī projekta ietvaros skolas pedagogiem būs iespējams apmeklēt dažādus apmācību kursus un pilnveidot savas profesionālās prasmes un zināšanas, lai tālāk tās ieviestu skolas mācību procesā. Dažādos apmācību kursos pedagogi papildinās savas zināšanas par to kā plašāk izmantot modernās tehnoloģijas, IT rīkus mācību procesā, apgūs inovatīvas metodes un to ieviešanu svešvalodu priekšmetu apguvē, attīstīs prasmes strādājot ar talantīgiem bērniem, uzlabos skolas starptautiskās sadarbības iespējas, Eiropas projektu īstenošanas kapacitāti, dalīsies pieredzē ar citu Eiropas valstu pedagogiem par mācību procesa pilnveidošanu, gūs plašāku izpratni par Eiropas izglītības sistēmām un mūsdienīgu skolas darba organizēšanu Eiropas Savienībā. Būtiski atzīmēt, ka projekta veiksmīgas īstenošanas ķīla ir ne tikai pati pedagogu dalība apmācībās, bet arī atgriezeniskā saite, proti, tas, kā iegūtās jaunās prasmes un zināšanas tiks liktas lietā skolas mācību procesā un nodotas arī pārējiem skolas pedagogiem. Mēs ļoti ceram, ka šī projekta īstenošana ne tikai veicinās skolas vadības personāla zināšanas un pieredzi par skolas darba kvalitātes vadību, skolas darba organizēšanu, bet arī cels skolēnu mācīšanās motivāciju, veicinās viņu mācīšanas prasmju pilnveidošanu un līdzatbildību par mācību procesa norisi. Eiropas Savienības apstiprinātais finansējums šī projekta īstenošanai ir 14200,00 EUR.

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

RUDENS BRĪVLAIKS

no 18. līdz 29. oktobrim

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA