Atbalsta personāls

Atbalsta personāla pieņemšanas laiki 2023./2024. m.g.:

Pieņemšana pēc individuālas vienošanās

 

 

Sociālais pedagogs (5.–12. klase): Inga Boša (21. kab.) Tālr. 26468119

  • Otrdiena  8:00 - 10:00 
  • Ceturtdiena 15:30 – 17:00

 

Sociālais pedagogs (1.-4. klase): Inese Dumpe (22. kab. JK2) Tālr. 29515403

  • Otrdiena 10:00 – 14:00
  • Ceturtdiena 12:00 – 15:00

 

Speciālais pedagogs: Inga Eglīte (2.26. kab. JK3) Tālr. 26569595

  • Pirmdiena 8:15 – 8:55

 

Speciālais pedagogs: (4.-9. klase) Maija Krūze (26. kab.)  Tālr. 29336037

  • Pirmdiena 13:00 – 14:50
  • Otrdiena 13:00 – 14:50

 

Speciālais pedagogs: (3. klase) Marita Mutule (2.4. kab.JK3) Tālr.29336037

  • Otrdiena 15:45 – 17:00

 

Psiholoģe: Gundega Ozoliņa (33. kab.) Tālr. 20037377                                      

  • Ceturtdiena 13:00 – 17:00
  • Piektdiena 12:00 – 15:00

 

Logopēde: Kristina Eižvertiņa (2.20. kab. JK3) Tālr. 26831906

  • Pirmdiena 9:00 – 11:00

 

Medmāsa: Mairita Sprince (5. kab.)                                                 

  • Otrdiena 10:00 – 14:00

 

Ārsts/pediatrs: Inese Kazaine (5. kab.)                                                 

  • Trešdiena 12:00 – 14:00

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

APRĪLIS

 

 

26.04 - Konkurss: "Can I Do? " (3.-6.kl.) (Gaismas Tilts - 97);

 

01.04. – 30.04. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: