Aktualitātes

6.a klases ekskursija

6.a klases ekskursija

6.a klase izmanto "Piedzīvojumu skrējiens 2019" iegūto balvu par izcīnīto 1.vietu.

Lasīt vairāk >
Zinību diena 2020

Zinību diena 2020

Aicinām iepazīties ar ZINĪBU DIENAS norisi.

INFORMĀCIJA

Kabinetu sadalījums 1.-4. kl. (PDF)

Kabinetu sadalījums 5.-12. kl. (PDF)

Lasīt vairāk >
Velodrošības mācības ārkārtas apstākļos

Velodrošības mācības ārkārtas apstākļos

Baložu vidusskolas velodrošības pulciņš šogad atzīmē jau 15. sezonu. Līdzīgi..

Lasīt vairāk >
Pēc attālinātā mācību procesa

Pēc attālinātā mācību procesa

Attālinātais mācību process nu jau ir beidzies. Vēlamies padalīties kā sporta mācību stundu..

VIDEO

Lasīt vairāk >
Zelta un sudraba liecības

Zelta un sudraba liecības

Sveicam ar labām un teicamām sekmēm sekojošus Baložu vidusskolas skolēnus..

Lai saulains un jauks vasaras brīvlaiks!

Lasīt vairāk >
Māmiņdienā!

Māmiņdienā!

Saulaini sveicieni māmiņdienā!

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: