Aktualitātes

Krāsu nedēļa

Krāsu nedēļa

Liksim lietā savu izdomu un radošumu, un iekrāsosim nākamās nedēļas katru dienu savā krāsā!

No 12. - 16. oktobrim

Lasīt vairāk >
Skolotāju dienai!

Skolotāju dienai!

Baložu vidusskolas skolēni sveic skolotājus svētkos!

Lasīt vairāk >
Dabas velšu izstāde un Mikeļdienas gadatirgus

Dabas velšu izstāde un Mikeļdienas gadatirgus

Sveicam ar rudens sākumu!

Fotogalerija Dabas velšu izstāde

MIkeļdienas gadatirgus FOTOGALERIJA

Lasīt vairāk >
Olimpiskā sporta diena

Olimpiskā sporta diena

Šī gada 25. septembrī notiks ikgadējā Olimpiskā sporta diena.

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
ĒDIENKARTE pieejama

ĒDIENKARTE pieejama

Ēdienkarte 1. - 12. klasei

Ēdienkarte pirmsskolas grupām

Lasīt vairāk >
Informācijai

Informācijai

Izmaiņas skolas autobusa sarakstā 2015./2016. m.g.

PDF fails

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

SEPTEMBRIS

 

26. septembris - Glītrakstīšanas konkurss;

 

28.-30. septembris - Berga foto;

 

29. septembris - Mikeļdienas gadatirgus;

 

30. septembris:

* plkst. 11:50 -  ''Dzeja un mūzika'' - Latvijas skola soma pasākums. 

* Skolotāju diena.

 

OKTOBRIS

 

7. oktobris - 10.a klases iesvētības;

 

14. oktobris - Valodu dienas konkurss “Valodu laboratorija” 5.-12. klasēm;

 

20. oktobris - Vecāku sapulce/ tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;

 

28. oktobris - Helovīndienas balle “Masku balle” 5.-12. klasēm.

 

Rudens brīvlaiks

24. oktobris – 28. oktobris

 

 

Panākumi olimpiādēs


 

2021./2022. m.g.

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 12.09.2022:

 

 

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: