Aktualitātes

Zvanu laiki

Zvanu laiki

Mācību stundu zvanu laiki 2021./2022. m.g.

Lasīt vairāk >
Zinību diena Baložu vidusskolā

Zinību diena Baložu vidusskolā

Radošu, pozitīvu un veselīgu 2021./2022. m.g.!

Lasīt vairāk >
Gatavojoties 1. septembrim

Gatavojoties 1. septembrim

Gatavojoties klātienes mācībām, informējam, ka paredzētais rutīnas skrīnings Baložu vidusskolā nevakcinētajiem vai Covid neizslimojušajiem..

Lasīt vairāk >
Izlaidums

Izlaidums

Svētki Baložu vidusskolā 11. jūnijā!

Lasīt vairāk >
e-Twinning projektā “Pavasara vēstneši”

e-Twinning projektā “Pavasara vēstneši”

Baložu vidusskolas 1.c klases skolēni kopā ar skolotāju Agniju Grigori..

Lasīt vairāk >
Muzikālā cirka izrāde

Muzikālā cirka izrāde

Maija beigās 3. klašu skolēni saņēma lielisku dāvanu projekta “Skolas soma” ..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

SEPTEMBRIS

 

26. septembris - Glītrakstīšanas konkurss;

 

28.-30. septembris - Berga foto;

 

29. septembris - Mikeļdienas gadatirgus;

 

30. septembris:

* plkst. 11:50 -  ''Dzeja un mūzika'' - Latvijas skola soma pasākums. 

* Skolotāju diena.

 

OKTOBRIS

 

7. oktobris - 10.a klases iesvētības;

 

14. oktobris - Valodu dienas konkurss “Valodu laboratorija” 5.-12. klasēm;

 

20. oktobris - Vecāku sapulce/ tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;

 

28. oktobris - Helovīndienas balle “Masku balle” 5.-12. klasēm.

 

Rudens brīvlaiks

24. oktobris – 28. oktobris

 

 

Panākumi olimpiādēs


 

2021./2022. m.g.

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 12.09.2022:

 

 

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: