Dalība projektā
Baložu vidusskolas skolēni uzsākuši dalību LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Mūžizglītības centra un British Council pārstāvniecības Latvijā British Council Latvia projektā “KODS: L.A.U.K.I. -2”.
1. decembrī skolēni no Baložu vidusskolas un Ķekavas vidusskolas devās uz Jelgavas pili, kur norisinājās pirmā projekta aktivitāte. Jaunieši apvienojušies komandā "Vistas un Baloži". Komandas moto "Ceļamies spārnos kopā!"
Projektā piedalās Rīgas, Daugavpils, Olaines, Ķekavas un Ludzas novadu/ pilsētu latviešu un mazākumtautību jaunieši kopā ar pārstāvi no skolas.
Projekta uzdevumi:
• veidot uzticību un sapratni starp dažādās valodās runājošiem skolēniem un skolotājiem no vienas pilsētas vai novada, kopā mācoties;
• pilnveidot sadarbību, komunikāciju un radošumu;
• iepazīt uzņēmējdarbības iespējas Latvijas attīstībai būtiskās nozarēs: mežsaimniecība, lauksaimniecība, pārtikas tehnoloģija, vide un veterinārā medicīna, sniedzot daudzveidīgu skatījumu, praktisko pieredzi un reālās dzīves piemērus.
/Valodu MK vadītāja
Tatjana Savenkova/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums