Aktualitātes

Rudens Brīvlaika studija

Rudens Brīvlaika studija

Vairāk informācija un pieteikšanās online

Lasīt vairāk >
 Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē

Kārtība bērnu reģistrācijai un uzņemšanai 1.klasē

Ķekavas novada dome 2016.gada 17.oktobra sēdē apstiprināja noteikumus...
Lasīt vairāk >
Vecāku sapulce

Vecāku sapulce

Aicinām uz klases vecāku sapulci-

20. oktobrī plkst. 18:30

* no plkst. 17:30 - 20:00 tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem

Lasīt vairāk >
Dzejas dienas 2016

Dzejas dienas 2016

7. oktobrī, Dzejas dienu ietvaros, norisinājās noslēguma pasākums - daiļrunātāju konkurss.

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Baložu jauno velosipēdistu izlase – Eiropas čempioni

Baložu jauno velosipēdistu izlase – Eiropas čempioni

Lepojamies ar saviem skolēniem- Matīsu Žilko un Ramonu Poreiteri.

Lasīt vairāk >
Mikeļdienas gadatirgus

Mikeļdienas gadatirgus

Ceturtdien, 5. mācību stundas laikā, Baložu vidusskolā

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

APRĪLIS

 

 

26.04 - Konkurss: "Can I Do? " (3.-6.kl.) (Gaismas Tilts - 97);

 

01.04. – 30.04. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.

 

 

 

Panākumi olimpiādēs                       2023./2024. m.g.


 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms

 

Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta

Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta

Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta

Skolotāja Silvija Andersone

 

____________________________

 

Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde

 

Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados

 

Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu

Skolotāja Biruta Tropa

____________________________

 

Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde

 

Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta

Skolotāja Agnese Pūra

____________________________

 

Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde

 

Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta

Skolotāja Olga Paturska

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

 

 

Spēkā no 01.02.2024:              

 

 

Papildus maršuts (no 01.02.2024):

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

Telpu un sporta laukuma noslogojums


 

Nospiežot uz šī faila:

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: