Aktualitātes

Lieldienas 2022

Lieldienas 2022

Priecīgas un saulainas Lieldienas vēl Baložu vidusskolas kolektīvs..

Lasīt vairāk >
Projekts  “Idejas ceļ gaisā!”

Projekts “Idejas ceļ gaisā!”

Laikā no 2022. gada 1. janvāra līdz 31. oktobrim Ķekavas novada pašvaldība īsteno projektu “Idejas ceļ gaisā!”..

Lasīt vairāk >
Vēstures starpklašu turnīrs

Vēstures starpklašu turnīrs

Apsveicam 9.c klases dalībniekus, kam izdevās savākt visvairāk punktus un izcīnīt pirmo vietu, 11.a klasi ar godpilno otro vietu un 10.a klasi ar trešo vietu

Fotogalerija

Lasīt vairāk >

"Drošie un veiklie"

5. aprīlī Baložu vidusskolas komanda piedalījās nākošā līmeņa sacensībās "Drošie un veiklie"..

Lasīt vairāk >

"April, April"

Jokot ir veselīgi!

''April, april!'' – un smieklu vētra pa visu klasi!

Lasīt vairāk >
Sacensības

Sacensības "Drošie un veiklie"

24. martā, Ķekavas sākumsskolas sporta hallē tikai aizvadītas sacensības "Drošie un veiklie" (dažādu veidu stafetes).

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: