Projekts “KODS: L.A.U.K.I. -2”
7. martā pēc Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Mūžizglītības centra un British Council pārstāvniecības Latvijā British Council Latvia projekta “KODS: L.A.U.K.I. -2” plāna Ķekavas novada jaunieši no Baložu un Ķekavas vidusskolas devās uz SIA "Kronis" vienu no ražotnēm, kur iepazina vēl vienu Latvijas uzņēmumu, ar kuru ir iemesls lepoties ikvienam.
SIA Kronis ir uzņēmums no Bauskas, kas ražo vairāk nekā 140 produktus zem zīmoliem Kronis un Rundāle. Tā aizsākumi meklējami 1993.gadā, un ik gadu uzņēmums aug un attīstās. Uzņēmuma produkcijas kvalitāte, plašais sortiments - un pats galvenais - tā cilvēki ir vērtība, kas neapšaubāmi motivē arī pašiem kļūt labākiem.
Iespaidiem un pārdomām pilna diena, kas deva iespēju izmēģināt roku arī pašiem jaunas mērces un iepakojuma dizaina radīšanā.
/Tatjana Savenkova/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums