Aktualitātes

"Garšīgie likumi"

EPIB 2015.gadā uzsāka projektu “Garšīgie likumi”, aicinot  iesaistīties un..

Fotogalerija

Lasīt vairāk >
Uz Medema purvu

Uz Medema purvu

21. aprīlī 9.a un 9.b klases skolēni devās iepazīt Baložu apkārtnes Medema purvu. Kājām tika noieti 8,5 km. 

Lasīt vairāk >
Olimpiāžu laureāti

Olimpiāžu laureāti

Ķekavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiāde 5.klašu grupā: 1.vieta - Ramonai Poreiterei, skolotāja Sarmīte Liepiņa;                 3. vieta - Beatrisei Kalnciemai..

Lasīt vairāk >
Panākumi kora skatē

Panākumi kora skatē

Sveicam ar panākumiem pierīgas koru skatē!

2. - 4. un 5. - 12. klašu koris, skolotāju - Daces Melveres un Ievas Romanovskas vadībā, devās uz Dailes Tautas namu Ķekavā, lai piedalītos koru skatē.

Lasīt vairāk >
Baložu vidusskola iesaistās Erasmus+ projektā

Baložu vidusskola iesaistās Erasmus+ projektā

No 12. – 18. martam Baložu vidusskolas skolotājas devās uz Romu pārstāvēt skolu..

Lasīt vairāk >
Panākumi deju skatē

Panākumi deju skatē

Diena pēc skates... Vēljoprojām esam pārņemti ar visu iespējamo emociju gammu. Bet, ar to nekas nebeidzas. Tiekamies jau sestdien (01.04.), Nākotnes kultūras namā uz vēl vienu..

Lasīt vairāk >
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

Panākumi olimpiādēs

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

Informācijai


 

 

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!

 

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 15.11.2021:

 

Spēkā no 25.10.2021: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: