Pastkastīšu akcija Ķekavas novadā

“BILŽU BIROJS” un mūzikas un mākslas festivāls “BILDES” sadarbībā ar Ķekavas novada pašvaldību aicina Ķekavas novada iedzīvotājus un uzņēmumus sakārtot un personalizēt (apgleznot vai citādi mākslinieciskot) savu pastkastīti, piedalīties akcijā “Pastkastīte - mājas vizītkarte!” un kļūt par “MAZO BILŽU” dalībniekiem Ķekavas novadā!

Pielikumā Nr.1 Akcijas informatīvā afiša A4.

Pielikumā Nr.2 Akcijas nolikums.

Uzsveram, ka:

• pastkastītes mākslinieciskošanu  privātmājās skolēni drīkst veikt tikai ar vecāku atļauju un daudzdzīvokļu namos tikai ar visu iedzīvotāju piekrišanu.
  • noformējumu vajadzētu veidot pārdomāti, atbildīgi un radoši, lai pastkastīte vizuāli un saturiski būtu piemērota videi un vietai, kur tā atrodas. Svarīgi, lai pastkastītes tiešām kļūtu par ģimenes māju, dzīvokļu, uzņēmumu vizītkarti!
  • mākslinieciskošanai būtu jāizmanto āra darbiem piemērotas krāsas un materiāli, jo pastkastīte būs pakļauta laikapstākļu ietekmei.

Lai pieteiktu dalību akcijā un kļūtu par “MAZO BILŽU” dalībnieku Ķekavas novadā, līdz 10. augustam jāiesūta divas mākslinieciskotās fotogrāfijas labā kvalitātē (viena - tuvplānā, otra – reālajā vidē). Priecātos, ja autors papildus iesūtītu pastkastītes fotogrāfiju pirms tā mākslinieciskota. Fotogrāfijas jānosūta uz e-pasta adresi pastkastites@bildes.lv.

Fotogrāfijām pievienotajā vēstulē jānorāda: darba autora/-u vārds, uzvārds, darba nosaukums; pilna pastkastītes atrašanās vietas adrese (mājas nosaukums vai iela un mājas numurs, pilsēta/ciems/pagasts, novads, pasta indekss), telefona numurs, jāpievieno stāsts vai apraksts par pastkastītes mākslinieciskošanas ideju.

Augustā tiks apkopoti rezultāti! Ar interesantāko pastkastīšu autoriem tiksimies īpašā pasākumā septembra beigās, kurā pasniegsim pārsteiguma un veicināšanas balvas.

Lai gūtu iedvesmu dalībai akcijā, aicinām visus 17. jūnijā no plkst.11.00 līdz 18.00 uz festivāla “BILDES” mūziķu un mākslinieku veidoto izstādi “Pastkastītes” un tikšanos ar “BILŽU” dalībniekiem pie Jauno iniciatīvu centra, Skolas ielā 2a, Ķekavā. Izstāde notiks Ķekavas novada svētku ietvaros.

Vēl iedvesmai:

Pielikums Nr.4 Bilžu mākslinieku izstāde.

Pielikums Nr.5 Akcijas rezultāti 2020.gadā.

Pielikums Nr.6 Bēdīgās pastkastītes.

LAI PRIEKS VAIRO PRIEKU!

Vairāk uzzini www.kekava.lvhttps://www.facebook.com/pages/Kekavas-novads/380590185284583 www.bildes.lv , https://www.facebook.com/FestivalsBildes

Lai mums izdodas!

Ja ir jautājumi: