Panākumi sacensībās
Cīņa turpinās – Baložu Velodrošības pulciņa dalībnieki starp 16 labākajiem Latvijā!
2023. gada 1. jūnijā visas dienas garumā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē Rīgā norisinājās Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2. kārta, kurā piedalīties tiesības bija izcīnījuši 4 Velodrošības pulciņa dalībnieki: Kristaps Ķīlis (3.c), Gustavs Kante (3.a), Emīlija Ozola (3.a), Tomass Pekuss (3.e). Šajā kārtā zināšanas ceļu satiksmes noteikumos, pirmajā palīdzībā, velosipēda uzbūvē, kā arī prasmes velosipēda vadīšanā nācās parādīt jau krietni trauksmainākos apstākļos kā iepriekš – ar vairākām un sarežģītākām trasēm un āķīgākiem uzdevumiem un ar daudz lielāku dalībnieku skaitu klātienē - ap 200 dalībnieku no visas Latvijas!
Veicot sacensību uzdevumus ar nosvērtību un mieru, Kristaps, Gustavs, Emīlija un Tomass, panāca sev vēlamo un ļoti gaidīto rezultātu un ir iekļuvuši nākamajā kārtā! Pie tam savās 2013. gadā dzimušo grupās ieņemot godalgotās vietas – T.Pekuss (1.v.), G.Kante (1.v.), K.Ķīlis (3.v) un E.Ozola (1.v.)! Turklāt T.Pekuss ieguva vislielāko punktu skaitu starp visiem dalībniekiem!
Nākamajā kārtā augusta mēnesī Ceļu satiksmes drošības direkcija organizēs 3 posmu mācību ciklus 16 Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlases kandidātiem, kuru laikā noskaidros 2 meitenes un 2 zēnus, kuri Latviju pārstāvēs Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās Melnkalnē šī gada septembrī.
Novēlam mūsu skolēniem zinātkāri un uzlabot prasmes, lai cīņa turpinātos Eiropā!
Rezultāti apskatāmi šeit: http://berniem.csdd.lv/content/index.php/2-karta/460-jauno-satiksmes-dalibnieku-foruma-uzvaretaji
Sīkāk par forumu skatīt: http://www.berniem.csdd.lv/content/index.php/galvena-lapa-forums
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums