Pasākumu plāns
ĀRPUSKLASES PASĀKUMU DARBA PLĀNS 2023./2024.M.G.
1.semestris
N. p.k. |
Pasākumi |
Norises laiks |
Atbildīgais |
Ārpusklases pasākuma plāna un norises laiku koriģēšana un papildināšana visa mācību gada garumā. |
|||
Septembris |
|||
1. |
Zinību diena |
01.09. |
V. Broka, I. Janiševa, klašu audzinātāji |
2. |
Skolas somas pasākumi
|
02.09. – 30.09. |
B. Tropa |
3. |
Rudens sākums: klašu / skolu dekorēšana |
12.09. – 29.09. |
Klašu audzinātāji |
4. |
Miķeļdienas gadatirgus |
27.09. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde, klašu audzinātāji |
5. |
Dzejas dienas 5.-12. klasēm |
02.09. – 30.09. |
Klašu audzinātāji, T. Savenkova |
6. |
Drošības diena 1.-4. klasēm |
08.09., 19.09. |
I. Dumpe, klašu audzinātāji |
7. |
Vecāku sapulce |
02.09. – 30.09. |
Atbilstoši vēlmēm |
8. |
Skolotāju diena |
29.09. |
I. Janiševa, G. Boikova, Skolēnu pašpārvalde |
9. |
Glītrakstīšanas konkurss |
26.09. |
T. Savenkova / klašu audzinātāji |
Oktobris Rudens brīvlaiks 23. oktobris – 27. oktobris |
|||
|
Skolas somas pasākumi |
01.10. - 30.10. |
B. Tropa, klašu audz., priekšmetu skolotāji |
|
Valodu dienas konkurss “Valodu laboratorija” 5.-12. klasēm |
13.10. |
T. Savenkova |
|
Vecāku sapulce / tikšanās ar priekšmetu skolotājiem |
18.10. |
Klašu audzinātāji, priekšmetu skolotāji |
|
Helovīndienas balle “Masku balle” 5.-12. klasēm |
26.10. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde |
Novembris |
|||
|
VALSTS SVĒTKU NEDĒĻA: |
||
1. |
Tematiskā audzināšanas stunda, veltīta Lāčplēša dienai un Latvijas gadadienai. 1.-12. klasēm |
07.11. – 17.11. |
Klašu audzinātāji |
2. |
Svecīšu nolikšana Lāčplēša dienas vakarā pie skolas |
11.11. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde |
3. |
Valsts svētku koncerts |
15.11. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde, L. Plēpe, Ž. Kļava |
4. |
Bērnu vizuālās mākslas radošo darbu izstāde |
11.11 – 30.11. |
1.-4. klašu skolotāji, kas māca vizuālo mākslu, A. Lesnika, PII grupas |
5. |
Svinīgā svētku līnija veltīta Latvijas gadadienai 1.-4. klasēm 5.-12. klasēm |
17.11. |
I. Janiševa, mūzikas skolotāji, klašu audzinātāji |
6. |
Skolas somas pasākumi |
02.11. – 30.11. |
B. Tropa, klašu audz., priekšmetu skolotāji |
Decembris ZIEMAS BRĪVLAIKS 25. decembris – 5. janvāris 2.semestris |
|||
1. |
Adventes laiks. Klašu / skolu dekorēšana Ziemassvētkiem |
26.11.-19.12. |
Klašu audzinātāji, skolēnu pašpārvalde, A. Lesnika |
2. |
Skolēnu pašpārvaldes rūķu jampadracis 1.- 4. klasēm |
22.12. |
Skolēnu pašpārvalde, I. Janiševa |
3. |
Ziemassvētku labdarības akcija “Atver savu sirdi!” |
01.12. – 23.12. |
Pašpārvalde, I. Janiševa |
4. |
Ziemassvētku koncerts |
20.12. |
I. Janiševa, mūzikas, deju skolotāji |
5. |
Skolas somas pasākumi |
01.12. – 23.12. |
B. Tropa, klašu audzinātāji, priekšmetu skolotāji |
Janvāris |
|||
1. |
Skolas somas pasākumi |
09.01 -31.01. |
B. Tropa, kl. audz., priekšmetu skolotāji |
Februāris |
|||
1. |
Žetonu vakars |
Datums tiks precizēts |
12. klases skolēnu audzinātāja |
2. |
Skolas somas pasākumi |
01.02. – 28.02. |
B. Tropa, kl. audz., priekšmetu skolotāji |
Marts Pavasara brīvlaiks 11. marts – 15. marts |
|||
1. |
Jauno solistu konkurss “Gailēns 2023” FINĀLS |
28.03. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde |
2. |
Skolas somas pasākumi |
01.03.- 31.03. |
B. Tropa, kl. audz., priekšmeta skolotāji |
3. |
Valodu nedēļas un Starptautiskās dzimtās valodas dienas 5.-12. klasei |
Datums tiks precizēts |
T. Savenkova |
4. |
Valodu nedēļas un Starptautiskās dzimtās valodas dienas 5.-12. klasei
|
Datums tiks precizēts |
T. Savenkova |
Aprīlis |
|||
1. |
Joku dienas aktivitāte 1.-12. klase |
01.04. |
I. Janiševa, skolēnu pašpārvalde, klašu audzinātāji |
2. |
Skolas POPIELA 5.-12. klasēm |
17.04. |
I. Janiševa, K. Bramanis, skolas pašpārvalde |
3. |
Skolas bērnu teātra pirmizrāde |
Datums tiks precizēts |
Teātra grupas vad. B. Tropa |
4. |
Skolas somas pasākumi |
01.04 – 30.04. |
B. Tropa, kl. audz., priekšmetu skolotāji |
5. |
Mākslas dienas 1.-6. klasēm |
08.05. – 12.05. |
A. Lesnika |
Maijs |
|||
1. |
Pēdējais zvans 9./12. klasēm |
Datums tiks precizēts |
I. Janiševa, 9., 12. klašu audzinātāji |
2. |
Macību gada noslēgums |
31.05. |
Skolas administrācija, klašu audzinātāji. |
3. |
Skolas somas pasākumi |
02.05. – 31.05. |
B. Tropa, kl. audz., priekšmetu skolotāji |
5. |
9. klases izlaidums |
Datums tiks precizēts |
Skolas administrācija, klašu audzinātāji |
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums