Ēdināšana

 

Pusdienas

(1. - 4. klasei)

Launags

(1. - 4. klasei)

Pusdienas

(5. - 12. klasei)

Pirmdiena

(16.10.2017.)

Cūkgaļas kotletes
 Svaigu kāpostu un kartupeļu zupa

Krējums

Maltās gaļas mērce

 Makaroni vārīti, radziņi  Bietes ar ķiplokiem

Dzērveņu dzēriens

 Rudzu maize

Kviešu maize

Prosas biezputra ar pienu

Kumelīšu tēja ar cukuru

Svaigu kāpostu un kartupeļu zupa

Krējums

Maltās gaļas mērce

 Makaroni vārīti, radziņi

Bietes ar ķiplokiem

Dzērveņu dzēriens

 Rudzu maize

Kviešu maize

Otrdiena

(17.10.2017.)

Veģetārā biešu zupa

Krējums

Vistas tefteļi ar mērci

Kartupeļu biezenis

Ķ.kāp. ar burkāniem un kukurūzu

Ābolu dzēriens

Rudzu maize

Rauga pankūkas

Krējums

Karkadē tēja

Veģetārā biešu zupa

Krējums

Vistas tefteļi ar mērci

Kartupeļu biezenis

Ķ.kāp. ar burkāniem un kukurūzu

Ābolu dzēriens

Rudzu maize

Kviešu maize

Trešdiena

(18.10.2017.)

Cūkgaļas gulašs

Rīsi

Biezpiena deserts

Zemeņu biezenis

Auglis (āboli)

Apelsīnu dzēriens

Kviešu maize

Rudzu maize

Piena zupa ar nūdelēm

Kviešu maize

Sviests

Siers

Cūkgaļas gulašs

Rīsi

Biezpiena deserts

Zemeņu biezenis

Auglis (āboli)

Apelsīnu dzēriens

Kviešu maize

Rudzu maize

Ceturtdiena

(19.10.2017.)

Kartupeļu zupa ar tilāpijas fileju

Krējums

Mājas kotlete

Kartupeļi vārīti

Piena mērce

Auglis (bumbieris)

Ābolu dzēriens

Rudzu maize

Kviešu maize

Kukurūzas biezputra ar pienu

Piparmētru tēja ar cukuru

Kartupeļu zupa ar tilāpijas fileju

Krējums

Mājas kotlete

Kartupeļi vārīti

Piena mērce

Auglis (bumbieris)

Ābolu dzēriens

Rudzu maize

Kviešu maize

Piektdiena

(20.10.2017.)

Sk.kāp.zupa ar kartupeļiem veģetārā

Krējums

Sautēta vista ar zaļumiem un papriku

Griķi vārīti ar pienu

Kāposti un burkāni ar eļļu

Augļu dzēriens, kompots

Rudzu maize

Kviešu maize

Četru graudu pārslu biezputra

Kviešu maize

Sviests

Melnā tēja ar medu

Sk.kāp.zupa ar kartupeļiem veģetārā

Krējums

Sautēta vista ar zaļumiem un papriku

Griķi vārīti ar pienu

Kāposti un burkāni ar eļļu

Augļu dzēriens, kompots

Rudzu maize

Kviešu maize

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


 

OKTOBRIS

 

16. - 20. oktobris - Krāsu nedēļa (pirmskolas un sākumskolas skolēniem);

 

19. oktobris - Skolas/ klašu vecāku sapulce:

  • no plkst. 17:30 - 20:00 - tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem;
  • plkst. 19:00 - klases vecāku sapulce.

 

20. oktobris - Diskotēka atcelta;

 

23. oktobris –27. oktobris 

RUDENS BRĪVLAIKS

 

 

Skolas autobusa saraksts

 

Nospiežot uz šī faila:

Iesnieguma forma topošajiem pirmklasniekiem

Nospiežot uz šī faila:

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: