Izglītības programmas
Baložu vidusskolā īsteno:
1. Pamatizglītības programma 21011111
2. Pamatizglītības mazākumtautību programma 21011121
3. Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma 31014011
4. Pirmsskolas izglītības programma 01011111
Papildus mācību stunda 1. klasēm - Angļu valoda.
Klasēs ar lielu skolēnu skaitu valodu stundas skolēni apgūst grupās.
Pēc mācību stundu beigām skolēniem ir iespēja apmeklēt:
-
pagarinātās dienas grupu 1.-4. klasei (bezmaksas);
-
pulciņu nodarbības;
-
sporta grupu nodarbības.
Sīkāku informāciju par pulciņu un sporta grupu nodarbībām lūdzam skatīt sadaļā Interešu izglītība.
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
21.03. - Angļu valodas publiskās runas konference 12.kl.;
26.03. - Projekts: "Kods: Lauki - 2" pasākums "Ēdienu festivāls";
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums