Stundu saraksts

Stundu saraksts 2019./2020. m.g.

 

1.a klase audzinātāja I. Šauro - Sadovska

1.c klase audzinātāja Malda Grauziņa

1.d klase audzinātāja Valentīna Vīksna

2.a klase audzinātāja Inese Kronberga

2.c klase audzinātāja Inga Eglīte

2.d klase audzinātāja Līga Liepa

Stundu saraksts

 

3.a klase audzinātaja Vineta Šeinfiša

3.c klase audzinātāja Vizma Keterliņa

3.d klase audzinātāja Rianda Dumpe

4.a klase audzinātāja L. A. Drozde

4.c klase audzinātāja Larisa Šiļko

4.d klase audzinātāja Dace Gribe

Stundu saraksts

 

1.b klase audzinātāja Valentīna Potapova

2.b klase audzinātāja Olga Paturska

3.b klase audzinātāja Valentīna Žukova

4.b klase audzinātāja Olga Naruševiča

Stundu saraksts

 

5.a klase audzinātāja Līga Riekstiņa

5.c klase audzinātāja Nadežda Krastiņa

5.d klase audzinātāja Biruta Tropa

6.a klase audzinātāja Astrīda Lesnika

6.c klase audzinātāja Sigita Strāķe

6.d klase audzinātāja Linda Grīnvalde

Stundu saraksts

 

7.a klase audzinātāja Silvija Lešinska

7.c klase audzinātāja Liene Višņevska

8.a klase audzinātāja Sarmīte Liepiņa

8.c klase audzinātāja Līga Plēpe

9.a klase audzinātāja Astrīda Beča

Stundu saraksts

 

5.b klase audzinātāja Jūlija Ponamarjova

6.b klase audzinātāja Olga Kaļiņina

7.b klase audzinātāja Tatjana Savenkova

8.b klase audzinātāja Ērika Dubinska

9.b klase audzinātāja Margarita Ižika

Stundu saraksts

 

10.a klase audzinātāja Agita Ķīle

11.a klase audzinātāja Tatjana Druka

12.a klase audzinātāja Vita Broka

Stundu saraksts

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


JANVĀRIS

 

20. - 31. janvāris - Erudīcijas (neklātienes) konkurss 5.-7. klašu skolēniem  - "Zini vai mini!";

 

20. - 31. janvāris - Skolas somas pasākumi;

 

FEBRUĀRIS

 

13. februāris - Diskotēka Valentīndienas noskaņās;

 

13. februāris - Mīlestības dzejoļu pēcpusdiena;

 

17. - 21. februāris - Solistu konkurss "Baložu gailēns" 1.-9.kl. skolēniem 1. kārta;

 

24. - 28. februāris - Solistu konkurss "Baložu gailēns" 1.-9.kl. skolēniem 2. kārta;

 

3. - 28. februāris - Skolas somas pasākumi;

 

BRĪVLAIKS 1. KLASĒM

3. - 7. februāris

 

Skolas autobusa saraksts

 

Nospiežot uz šī faila:

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: