Konsultācijas
1. Skolēns konsultācijām piesakās rakstiski, nosūtot e-klasē vēstuli (tikai un vienīgi no sava skolēna profila);
2. Tas jāizdara līdz iepriekšējās darba dienas plkst.18:00;
3. E-pasta vēstulē jānorāda, ko skolēns konkrēti vēlas darīt:
- labot pārbaudes darbu (tēma, datums),
- uzrakstīt pārbaudes darbu, ja tas nav rakstīts (tēma, datums),
- pamācīties papildus (konkrēti norādot, ko tieši);
4. Ja skolēns ir pieteicies konsultācijai par kādu konkrētu tēmu un 2x bez attaisnojoša iemesla nav ieradies, tad trešo reizi pieņemts netiek.
Skolotāju konsultāciju un individuālā darba grafiks 2023./2024. m.g.
Skolotāju konsultācijas un individuālais darbs ar skolēniem ir atbalsta nodrošinājums mācību darba diferenciācijai, tādējādi tiek veicināta gan talantīgo skolēnu izaugsme, gan sniegta palīdzība skolēniem, kuriem ir mācīšanās grūtības vai kuri ilgstoši nav apmeklējuši skolu.
Skolotāji ņem vērā skolēnu individuālās īpatnības, cenšas realizēt individuālo pieeju konsultācijās. Skolā ir izveidots konsultāciju grafiks. Vecāki savlaicīgi saņem informāciju, ja skolēnam ir mācību grūtības.
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
MARTS
26.03. - no plkst. 18:00 - 20:00 - Tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;
01.03. – 31.03. - "Latvijas skolas somas" pasākumi.
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums