Panākumi olimpiādēs

Apsveicam olimpiāžu laureātus 2019./2020. mācību gadā.

Vēlam panākumus arī turpmāk!

 

Olimpiāde

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Skolotāja vārds, uzvārds

Vieta

Olaines, Salaspils, Ķekavas, Siguldas, Garkalnes, Carnikavas un Ikšķiles novadu krievu valodas (svešvalodas) valsts 23.olimpiādes 2.posms

 

A grupa – izglītojamie, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu un kuru ģimenēs nerunā krieviski.

B grupa – izglītojamie, kuri agrāk ir mācījušies mazākumtautību izglītības iestādēs vai kuru ģimenēs sarunājas krievu valodā vai bilingvāli.

 

9.kl. B grupa

Liāna Žuka

Nadežda Krastiņa

1.

9.kl. B grupa

Alika Aņisimova

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. A grupa

Raivo Strēlis

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. B grupa

Maksims Puzirevskis

Nadežda Krastiņa

3.

10.-12.kl. B grupa

Kristīne Ramzaiceva

Nadežda Krastiņa

1

10.-12.kl. B grupa

Gabriela Gadalova

Nadežda Krastiņa

1.

10.-12.kl. B grupa

Ņikita Paturskis

Nadežda Krastiņa

2.

10.-12.kl. B grupa

Patrīcija Rulle

Nadežda Krastiņa

3.

Ķekavas novada atklātais vizuāli plastiskās mākslas konkurss – izstāde, veltīts Baložu vidusskolas keramikas pulciņa 30 gadu jubilejai (1.-6.klasēm)

1.kl.

Viktors Egīls Sīlis

Astrīda Lesnika

2.

2.kl.

Ernests Kokorišs

3.

Šarlote Patmalniece

2.

Marta Rihtere

1.

3.kl.

Aleksandra Birjuka

A

4.kl.

Eduards Strokatovs

2.

Novadu apvienības fizikas 70.olimpiāde 2.posms

10.kl.

Ņikita Paturskis

Tatjana Druka

A

Olaines, Ķekavas, Salaspils un Ikšķiles novadu matemātikas olimpiāde 9.-12.kl.

12.kl.

Kristiāna Broka

Tatjana Druka

A

Siguldas novada, novadu apvienības II posma angļu valodas olimpiāde 8.klasēm

8.kl.

Alise Ļoļāne

Tatjana Savenkova

A

Ķekavas novada matemātikas olimpiāde 5.-8.klasēm

5.kl.

Gustavs Ēriks Rupais

Līga Riekstiņa

A

6.kl.

Emīls Ezeriņš

Liene Višņevska

2.

Platons Kromāns

2.

Annija Novicka

A

Danika Dišlere

2.

7.kl.

Toms Bandilko

Liene Višņevska

A

8.kl.

Daniels Vizulis

Liene Višņevska

A

Starpnovadu (Ķekava, Olaine, Salaspils, Ikšķile) 70.matemātikas olimpiādes 2.posms 5.-8.klasēm

5.kl.

Gustavs Ēriks Rupais

Līga Riekstiņa

2.

6.kl.

Platons Kromāns

Liene Višņevska

3.

Yutong Luo

Līga Riekstiņa

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


 

Informācija par mācību procesa organizēšanu attālināti Baložu vidusskolā (PDF)

 

Skolas autobusa saraksts

 

 

Nospiežot uz šī faila:

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: