XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki


JDK “Trejdeviņi” vasaras grandiozā kopības sajūta dejā – lieliskas emocijas un iedvesma nākotnei

 

Pašā mūsu valsts simtgades gada “sirdī” – pirmajā jūlija nedēļā – norisinājās viens no svarīgākajiem  notikumiem katra dejotāja, dziedātāja un visas mūsu valsts mūžā – XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki. Arī JDK  “Trejdeviņi” varēs sevi atcerēties kā vienu no šī grandiozā notikuma pavedieniem, kas ļāva vienoti izpausties mūsu tautas spēkam – dziesmai un dejai.

 

Zeltainais rudens pamazām sāk nomainīt vasaru, kura noteikti daudziem sagādājusi ko īpašu – atmiņas un piedzīvojumus. Tāda aizvadītā vasara bija arī JDK  “Trejdeviņi” – pateicoties dalībai Dziesmu un deju svētkos, kas sniegusi neaizmirstamu piedzīvojumu un pieredzi.

 

Ļoti daudz pūļu un darba tika ieguldīts, lai sagatavotos Dziesmu un deju svētkiem. Katrs mēģinājums bija svarīgs, lai vēlāk sevi pierādītu svētku virsvadītājiem galvenajā pārbaudījumā – skatē. JDK  “Trejdeviņi” šo sagatavošanās un pārbaudījuma posmu kopīgi plecu pie pleca paveica teicami. Kolektīva sniegums skatē tika novērtēts ar 1.pakāpi, kas sniedza iespēju piedalīties Dziesmu un deju svētkos dalībnieku lomā!

 

Galvenā lieta, kas dejotājam dod spēku, ir kopības sajūta – tas arī ir visa kolektīva spēks. XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki neapšaubāmi šogad bija šīs kopības sajūtas un šī spēka kulminācija! Tagad, kavējoties atmiņās par aizvadītajiem svētkiem, var droši teikt – agrie rīti, negulētās naktis, garie mēģinājumi un pārbaudījumi skatē bija to vērti, jo svētki sagaidīja dalībniekus ar neaizmirstamu gājienu, burvīgiem koncertiem, smaidiem, prieku un gandarījumu daudzu jo daudzu skatītāju acīs, līdz ar to sagādājot neizmirstamas emocijas arī ikvienam svētku dalībniekam no JDK “Trejdeviņi”. 

 

Lielie svētki noslēgušies, un noslēgusies arī ir vasara, taču šajā vasarā gūto iedvesmu un emocijas JDK “Trejdeviņi” neaizmirsīs, un arī nākamajos koncertos darīs visu iespējamo, lai caur deju nodotu šīs vasaras burvīgās emocijas un sajūtas ikvienam skatītājam. 


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


APRĪLIS

26. aprīlī - Lielā talka;

 

MAIJS

 

3. maijs - Skolas bērnu teātra izrāde A. Grīniece “Māllēpītes atmošanās” 1.-4. klasēm;

 

10. maijs plkst. 18:00 - Mātes dienas koncerts;

 

17. maijā plkst. 12:30 - Pēdējais zvans;

 

31. maijs - Mācību gada noslēgums;

 

JŪNIJS

 

14. jūnijā plkst. 17:00 - Izlaidums.

 

Skolas autobusa saraksts

 

Nospiežot uz šī faila:

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: