Olimpiāžu laureāti


Baložu vidusskolas skolēnu sasniegumi 2017./2018.m.g.

 

Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu apvienības 7. atklātā meiteņu mājturības olimpiādē "Ziedu dancis Latvijai"

Ramonai Poreiterei, 6.klase – 1. vieta

Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 2. vieta

Paldies skolotājām Astrīdai Lesnikai un Anitai Aigarei

____________________________________________________________________

Matemātikas konkursā "MMC - Pangea" (DIPLOMS)

Ramonai Poreiterei, 6.klase – 3. vieta

Paldies skolotājai Lienei Višņevskai

____________________________________________________________________

Novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 8.klasēm

Tomam Rafaelam Arklam, 8.klase – atzinība

Paldies skolotājai Tatjanai Savenkovai

____________________________________________________________________

Ķekavas novada matemātikas olimpiādē 5.-8.klasēm

Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 3.vieta

Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – 1.vieta

Ramonai Poreiterei, 6.klase – 2.vieta

Markusam Lācim, 8.klase – 3.vieta

Paldies skolotājai Lienei Višņevskai

______________________________________________________________

Starpnovadu (Ķekava, Olaine, Salaspils, Ikšķile) 68. matemātikas olimpiādes 5.-8. klasēm  2. posmā

Ramonai Poreiterei, 6. klase - 1. vieta

Katrīnai Kārlsonei - 5. klase - 2. vieta

Paldies skolotājai Lienei Višņevskai

______________________________________________________________

Skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārtā

Dmitrijam Makarovam, 1.klase – II pakāpe

Kristiānam Šauro-Sadovskim, 3.klase – I pakāpe

Andrim Dombrovskim, 5.klase – I pakāpe

Kristiānai Brokai, 10.klase – I pakāpe

Paldies skolotājām Sarmītei Liepiņai, Inārai Šauro-Sadovskai, Agitai Ķīlei, Rutai Ansonei

____________________________________________________________________

Valsts 22.krievu valodas (svešvalodas) novadu apvienības olimpiādes 2.posmā

Evijai Verbai, 8.klase – 2.vieta

Raivo Strēlim, 10.klase – 2.vieta

Maksimam Puzirevskim, 10.klase – 2.vieta

Daniilam Oļeiņikam, 12.klase – 2.vieta

Paldies skolotājai Nadeždai Krastiņai

____________________________________________________________________

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādē 7.klasēm

Sanijai Bruņiniecei – 2.vieta

Viesturam Dēķenam – atzinība

Paldies skolotājai Silvijai Lešinskai

____________________________________________________________________

Ķekavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-6.klašu

Anetei Krūmiņai, 5.klase – 2.vieta

Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 3.vieta

Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – atzinība

Paldies skolotājai Rutai Ansonei

 

Ramonai Poreiterei, 6.klase – 2.vieta

Beatrisei Kalnciemai, 6.klase – 3.vieta

Ernestam Ronim, 6.klase – 3.vieta

Paldies skolotājām Sarmītei Liepiņai un Agitai Ķīlei

_________________________________________________________

Olaines, Salaspils, Ikšķiles, Ķekavas, Siguldas novadu konkursā ‘Pazīsti savu organismu’ 10.-12.klasē

Kristiānai Brokai, 10.klase – atzinība

Paldies skolotājai Laimai Plēpei

_________________________________________________________

Matemātikas konkursā ‘Ķengurs 2018’

Ērikam Gustavam Rupajam, 3.klase – 3.vieta Latvijā

Paldies skolotājai Inārai Šauro-Sadovskai

Arinai Marimonovai, 4.klase – 12.vieta Latvijā

Paldies skolotājai Olgai Paturskai

 

Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – 1.vieta Latvijā

Ramonai Poreiterei, 6.klase – 1.vieta Latvijā

Paldies skolotājai Lienei Višņevskai

 

Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:30 - 11:10
4. stunda: 11:30 - 12:10
5. stunda: 12:30 - 13:10
6. stunda: 13:30 - 14:10
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:10 - 15:50

 

Skolas pasākumi


DECEMBRIS

 

10. - 14. decembrim

Ziemassvētku gaidīšanas konkurss       1. - 12. kl.

Dienu sadalījums-

Pirmdien - ŠALLE

Otrdien - ZEĶES

Trešdien - CIMDI

Ceturtdien - ADĪTS DŽEMPERIS

Piektdien - RŪĶU CEPURE

 

20. decembrī plkst. 18.30

Ziemassvētku ieskaņu koncerts “Ziemassvētki nāk….”;

 

21. decembrī - 1. semestra noslēguma diena

plkst. 10.00 1.-4. kl. Ziemassvētku izrāde “Trīs”;

 

ZIEMAS BRĪVLAIKS

2018. gada 24. decembris -

2019. gada 4. janvāris

 

Skolas autobusa saraksts

 

Nospiežot uz šī faila:

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: