Ziemassvētkus gaidot..
Sveces gaisma, lai priecē acis,
Ziemassvētku dziesmas-ausis,
un gaišās domas – sirdis!
Lai gaiša pirmā Advente
un
Ziemassvētku gaidīšanas laiks!
DECEMBRĪ Baložu vidusskolā:
* Visu mēnesi sniegavīru konkurss: "Mirklis starp kupenām un dienas steigu..";
* 1.- 4. klases skolēni dosies uz koncertlekciju "Karaļa dārznieks un brīnumpuķe";
* 9. un 10. decembrī uz Rīgas Kongresu namu - "Senās mūzikas uzvedums ar orķestri Collegium Musicum Riga, ar Sergeju Jēgeru, Andžellu Gobu un Daini Skuteli";
* No 15. - 18.decembrim 1. - 4. klases skolēniem tiks organizētas radošās Ziemassvētku darbnīcas;
* Noskaņas radīšanai, Adventes un Ziemassvētku gaidīšanas laikā, skolēni rotās klases un skolas telpas;
* Semestra noslēgumā - 18. decembrī plkst. 18:30 - Ziemassvētku ieskaņu koncerts!
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums