Aktualitātes
“Džimbas drošības 11 soļu programma”
1.d klase mācību gada 2.semestrī no marta līdz maijam apguva nodibinājuma..
Lasīt vairāk >Mācību pārgājiens uz Titurgas ezeru
30. maijā 1.d, 2.a klases devās pārgājienā uz Titurgas ezeru, lai iepazītu un tuvāk izpētītu dabas veidoto teritoriju-ezeru. Sasniedzot ezeru, skolēni..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Fonda “Viegli” I. Ziedoņa klases apmeklējums bija jautrs un izglītojošs piedzīvojums. Tur mūs laipni..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
20. maijā 1.d klase , skatoties izrādi “Plastmasas huligāni”, mācās rūpēties par apkārtnes tīrību. 1.d klase ''Latvijas skolas somas'' ietvaros..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
9. un 19.maijā 1.a, 1.c, 1.e, 2.a, 3.a un 3.c klašu skolēni tikās ar stāstnieci, vairāku..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
Baložu vidusskolas 3.d klases skolēniem 27. maijā “Latvijas skolas somas” projekta..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums