Projekts “KODS: L.A.U.K.I. -2”

Baložu vidusskolas skolēni turpina dalību LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte Mūžizglītības centra un British Council pārstāvniecības Latvijā British Council Latvia

3.projekta posmā 07.02.2024  jauniešiem bija iespēja viesoties "Ādažu" čipsu ražotnē, kur  viņi izzināja čipsu kartupeļu stāstu no zemnieka kravas līdz noliktavai; guva priekšstatu par sāļo uzkodu ražošanas procesu; reālajā ekskursijā izpētīja čipsu ceļu ražotnē no kartupeļu šķirošanas līdz pat noliktavas plauktam.

/Valodu MK vadītāja Tatjana Savenkova/

Brauciens uz Ādažu čipsu ražotni bija aizraujošs piedzīvojums. Iegremdēšanās čipsu ražošanas procesā ļāva redzēt, kā no vienkāršiem kartupeļu bumbuļiem veido iecienītākās uzkodas. Bija interesanti uzzināt par tehnoloģijām un kvalitātes standartiem, kas tiek izmantoti rūpnīcā. Tas bija ne tikai garšīgs piedzīvojums, bet arī aizraujoša iegremdēšanās ražošanas pasaulē.

Veronika Šagajeva, 11.a

"Ādažu" čipsu ražotnes apmeklējums bija neaizmirstama pieredze, kas radīja lielu prieku. It īpaši mani iedvesmoja process, kurā svaigi kartupeļi pārvēršas par čipsiem manu acu priekšā. Detalizēta informācija par biznesu un ražotnes vēsturi sniedza vērtīgas zināšanas. Protams, iespēja nogaršot dažādus čipsu veidus, tostarp tos, kas nav pārdodami Latvijā, bija patīkams pārsteigums. Tas bija neaizmirstams piedzīvojums, par ko esmu pateicīga.

Alīna Andrejeva, 11.a

Apmeklējums "Ādažu" čipsu fabrikā bija aizraujošs un neaizmirstams piedzīvojums. Detalizētā ekskursija pa fabriku, kur mums klātienē stāstīja un rādija katru soli čipsu ražošanā bija ļoti aizraujoša. Uzzināt detalizētu informāciju par uzņēmuma darbību un tā vēsturi bija ne tikai interesanti, bet arī ļoti izglītojoši, katrs cilvēks kas mums sniedza informāciju bija ļoti zinoši un mīlēja darbu ko dara stāstot visu ar smaidu uz sejas. Protams, iespēja nobaudīt dažādus čipsu garšas veidus, tostarp ekskluzīvas versijas, kas nav pieejamas plašā pārdošanā Latvijā, bija patiesi aizraujoša. Šis apmeklējums manī atstāja interesantas atmiņas un vēlmi uzzināt vēl vēl vairāk informāciju par pārtikas ražošanu.

Katrīna Junemane, 11.a

Viesošanās "Ādažu" čipsu rūpnīcā bija ļoti interesanta un neaizmirstama pieredze. Ekskursija pa rūpnīcu, kur mums detalizēti izskaidroja un demonstrēja katru posmu čipsu ražošanā, bija ļoti interesanta. Uzzināšana par uzņēmuma darbību un vēsturi bija arī izglītojoša, un katra persona, kas dalījās ar informāciju, bija ļoti kompetenta un dedzīgi mīlēja savu darbu. Protams, iespēja nobaudīt dažādus čipsu garšas variantus, tostarp neredzētas versijas, kas nav plaši pieejamas Latvijā, bija īpaši aizraujoši. Šī vizīte man atstāja daudz interesantu atmiņu, un pārtikas ražošana mani ieinteresēja vēl vairāk!

Anete Bērziņa, 11.a