Aktualitātes
"Latvijas skolas somas" pasākums
31. maijā "Latvijas skolas somas " projekta ietvaros 1.b klases bērniem bija iespēja iepazīt un klātienē izpētīt “Avārijas..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
"Latvijas skolas soma" projekta ietvaros pie 1.a klasītes latviešu valodas, dizaina un tehnoloģiju stundu ietvaros ciemojās rakstniece Inese Valtere.
Bērniem bija iespēja iepazīties ar grāmatas tapšanas procesu un tādām profesijām..
Lasīt vairāk >Krāsu nedēļa Baložu vidusskolā
Mūsu skolā pēdējās skolas dienas bija īpaši krāsainas. Katru nedēļas dienu veltījām kādai krāsai..
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
20. maijā 8.a klase devās ,,Latvijas skolas somas’’ piedāvātā mācību izzinošā pastaigā pa Melngalvju namu...
Lasīt vairāk >"Latvijas skolas somas" pasākums
''Latvijas skolas somas'' projekta ietvaros 2.e klase apmeklēja ķiploku audzētavu un ražotni Raunas ķiploks..
Lasīt vairāk >Daugavas muzeja apmeklējums
3.b klase apmeklēja Doles salā Daugavas muzeju. Uzzināja, kāda Daugava izskatījās senatnē..
Lasīt vairāk >Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums