Aicinām Tevi ziedot!
Palīdzi sev atbrīvoties no liekā, sniedzot palīdzību citiem! Laikā līdz 13.novembrim “Rotaract Club of Riga” aicina Tevi piedalīties akcijā un ziedot apģērbu un apavus (īpaši novērtēti tiks sporta apģērbi, apavi) valsts Sociālās aprūpes centra “Rīga” filiāles “Teika” bērniem! Un atceries, šīm lietām ir jābūt pietiekami labā stāvoklī, lai tās būtu iespējams turpināt izmantot arī pēc Tavas nodošanas. Šī ir iespēja Tev kļūt par labās gribas vēstnesi un padarīt gaišāku ikdienu sociālās aprūpes bērniem!
Akcijā piedalās Baložu vidusskola, LU Ekonomikas un Vadības Zinību fakultāte, Rīgas 84. vidusskola, Rīgas Juridiskā augstskola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, RTU Rīgas Biznesa Skola, Rīgas Tehniskā Universitāte.
Ja neesi šo skolu students vai skolēns, ziedojumus ir iespējams nodot:
-
Baložu vidusskolā, Skolas ielā 6, Baložos, Ķekavas novadā, Pirmd.-Piektd. 08:00-16:00
-
LU Ekonomikas un Vadības Zinību fakultātē, Aspazijas bulvārī 5
-
Rīgas Juridiskajā augstskolā, Strēlnieku ielā 2, Pirmd.-Piektd. 8:00-18:00
-
RTU Rīgas Biznesa Skolā, Skolas ielā 11, Pirmd.-Piektd. 08:30-20:30,
-
RTU Studentu parlamentā, Āzenes ielā 22, Pirmd.-Ceturtd. 09:00–12:30, 13:00–17:00 Piektd. 09:00–12:30, 13:00–16:00
P.S Ja saziedotā apjomos būs lielāks nekā nepieciešams tieši filiāles “Teika” bērniem, mēs parūpēsimies, lai tas nokļūst arī citās filiālēs, kurās tas būtiski uzlabos bērnu ikdienu!
Ja Tev ir jautājumi, es laipni aicināts rakstīt mums uz rigarotaract@gmail.com vai Facebook lapā- https://www.facebook.com/rigarotaract
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums