"Latvijas skolas somas" pasākums
21. martā mēs, 9.c klase, devāmies uz Zinātnes centru ‘’Tehnoannas pagrabi’’, lai gūtu jaunas zināšanas un spilgtas emocijas. 2 stundu garumā mums bija iespēja izznāt zvaigžņu planetāriju, tumšo labirintu zem Rīgas un ķīmijas amfiteātri.
Pozitīvie Zinātnes centra darbinieki mūs ar prieku uzņēma un bija ar mums kopā visu seansa laiku, stāstot interesantu informāciju un piedāvājot atjautīgus un jautrus uzdevumus.
Bija daudz dažādas nodarbes, sākot ar telpu izzināšanu, šļūkšanu pa slidkalniņu, un beidzot ar interesantu nodarbību, kas ietvēra eksperimentus ar uguni un elektrību.
Apmeklējums ir domāts gan lieliem, gan maziem, jo darbinieki mācēs piedāvāt visdažādākās aktivitātes, visdažādākajām vecuma grupām.
Mums ļoti patika un arī citiem mēs iesakam apmeklēt šo piedzīvojumu pilno Zinātnes centru.
/9.c klases skolēni/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums