“KODS: L.A.U.K.I. -2” priekšpēdējais posms

26. martā Baložu vidusskolā norisinājās LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte Mūžizglītības centra un British Council pārstāvniecības Latvijā British Council Latvia projekta “KODS: L.A.U.K.I. -2” priekšpēdējais posms:

Ķekavas novada jauniešu komandas organizētais’ Ēdienu festivāls’’, kurā gandrīz 50 septītklasnieki (Ķekavas vidusskolas 7.a klase un Baložu vidusskolas 7.c klase) ieguva gan jaunas zināšanas pārtikas tehnoloģiju jomā, gan parādīja savas praktiskās iemaņas virtuves ikdienas darbos un sacentās radošumā.

Pasākumā laika  jaunieši prezentēja savu stāstu par dalību projektā, ko viņi uzzināja un kādus ieguvumus guva savai nākotnes karjerai. Pastāstīja arī par projekta laikā iepazītiem uzņēmumiem "Ādažu čipsi" (Orkla) un “Kronis’’. Pēc prezentācijas sekoja konkursi – stafetes, kur atslēgas vārds bija sadarbība, jo tikai kopīgiem spēkiem varēja tikt pie balvām un degustācijas ( kuras bija sarūpējuši uzņēmumi "Ādažu čipsi" (Orkla) un “Kronis”.)

Jauniešu atziņas par “Ēdienu festivālu”:

Alina Andrejeva:

Pasākuma organizēšana kļuva par patīkamu un vieglu procesu, pateicoties mūsu komandas kopīgajam mērķim un saliedētībai.  Liela loma bija Ādažu čipsu  un Kroņa uzņēmumiem, kas mūs atbalstīja ar ēdienu un padarīja pasākumu vēl neaizmirstamāku un garšīgāku.  Priecājos, ka darbs pie projekta ne tikai nostiprināja mūsu attiecības, bet arī devis labumu no pētītajām pārtikas produktu nozarēm.

Veronika Šagajeva:

Pasākuma rīkošana bija aizraujoša, jo mūsu komanda strādāja kopā, lai sasniegtu kopīgo mērķi. Šis pasākums bija ne tikai jautrs un interesants, centāmies parūpēties, lai arī bērni uzzinātu daudz jauna. Priecājos, ka varējām būt daļai no šīs brīnišķīgās pieredzes. Bija prieks strādāt un vadīt šo pasākumu!

Anete Bērziņa:

Pasākuma rīkošana gāja gludi, jo mūsu komanda strādāja kopā, lai sasniegtu mērķi un nodrošinātu bērniem ne tikai jautru, bet arī mācību bagātu pieredzi. Visvairāk bija iesaistīti Ādažu čipsu un Kroņa uzņēmums, kas mūs atbalstīja ar ēdienu, padarot pasākumu baudāmu. Priecājos par šo pieredzi, kas stiprināja komandas tuvību un sniedza zināšanas pārtikas nozarē.

Katrīna Junemane:

Pasākuma rīkošana, papildināja jau manas iepriekšējās zināšanas, tā arī uzlaboja komunikācijas un klausīšanas prasmes, jo strādājam kopā ar cilvēkiem ko ikdienā nestrādājam. Šī pieredze bija ļoti izglītojoša un viss iepriekš uzzinātais kursos un uzņēmumu apmeklēšanā palīdzēja pasākuma veidošanā. Kopumā pieredze bija ļoti interesanta un tā paplašināja manu redzes loku.