2.a klases aktivitātes
Šis mācību gads 2.a klasītei paiet jaunajās skolas piebūves telpās. Bērni lepni un apmierināti ar skaistām, ērtām un modernām telpām, kā arī jauno stadionu un sporta kompleksu. Starpbrīžu un pagarinātās dienas grupas laiku bērni ar prieku pavada laukā, sporta laukumā.
Dizaina un tehnoloģiju stundu ietvaros bērni uzzināja, kas ir vides objekti, kā arī analizēja skolas apkārtni un secināja, ka kaut kā pilnai laimei tomēr pietrūkst - sākumskolas bērnu rotaļu laukuma.
Jaunie ''vides mākslinieki, projektētāji, konsultanti un būvdarbu meistari'' ķērās pie darba - pētīja labākās rotalu laukumu idejas, zīmēja skices, analizēja skolas teritoriju un veidoja maketus no dažādiem materiāliem.
Radošākās maketu veidojošās grupas saņēma īpašu atzinību.
2.a klases radošāko maketu autori:
* Jūlija Bebriša, Katrīna Sultaure un Elizabete Grečnaja;
* Alise Ieleja un Alise Sedlova;
* Sofija Artemjeva, Vanesa Grande, Evelīna Kokoriša un Reinis Avotiņš;
* Maija Borovaja, Elina Antonova un Marta Strelkova;
*Lote Eglīte, Enija Ansonska un Ksenija Sudarkova.
/2.a kl. audz., dizaina un tehnoloģiju skolotāja Natālija Mislēviča/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums