Aizvadīta 2. kārtas koru skate
23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru skašu dziesmu maratons, lai uzzinātu, kuri kori piedalīsies XI skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos.
Koru skatē Ķekavā piedalījās 16 kori no Ķekavas, Salaspils, Ikšķiles, Mārupes, Babītes, Ādažu un Baldones novadiem. Dziedātāju acis mirdzēja, kas pierāda senu patiesību, ka latvieši ir dziedātāju tauta.
Korus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija kormūzikas profesionāļi un personības kā Rita Platpere, Romāns Vanags, Gints Ceplenieks, Mārtiņš Klišāns un Jānis Ērenštreits.
Liels gandarījums par žūrijas augsto novērtējumu -
Sveicam Baložu vidusskolas 5.-10. klašu kori un diriģenti Daci Melveri
ar iegūto 1. pakāpi (40,89)..
..un tiekamies Dziesmu svētkos!
Info no: kekava.lv
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums