Skatuves runas konkurss svešvalodās
2023. gada 2. februārī Ķekavas vidusskolā notika novadu apvienības skolēnu skatuves runas konkurss svešvalodās. Mūsu skolu pārstāvēja 15 skolēni, kuri izteiksmīgi runāja dzeju angļu un krievu valodā.
- Pahomova Arina 8.kl.
- Šauro-Sadovskis Kristiāns 8.kl.
- Duborga-Ringe Anastasija 8.kl.
- Zilemane Elizabete 8.kl.
- Jermiļina Elizabete 6.kl.
- Pugačs Alberts 6.kl.
- Saksone Nikola Laura 6.kl
- Vulāns Kristaps 6.kl
- Dārta Piekalne 8.kl.
- Ralfs Bārtulis 8.kl.
- Guntra Anna Zihmane 8.kl.
- Evelīna Lange 8.kl.
- Reinis Sārs 8.kl.
- Seļavko Olga 7.kl.
- Ščedrova Marija 7.kl
Konkursa mērķi bija: skolēnu kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas veicināšana, ka arī izzināt un atbalstīt skolēnu talantus.
Sveicam:
- Kristiānu Šauro-Sadovski 8.kl. ar 1.vietu (ka arī ar iespēju piedalīties 3. kārtā)
- Anastasiju Duborgu-Ringi 8.kl. ar 3. vietu
- Ralfu Bārtuli 8.kl ar Atzinību!
Paldies skolotājām: O. Paturskai un S. Andersonei par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēnus konkursam!
/Tatjana Savenkova
Valodu MK vadītāja/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums