2.e klases mācību ekskursija uz Getliņi


2022./2023. m.g. 14.septembrī 2.e klases skolēni devās mācību ekskursijā, lai nostiprinātu 1. klasē apgūto par atkritumu apsaimniekošanu un augu augšanu.

 

Skolēniem ekskursijas ietvaros bija iespēja izzināt Baltijas lielākā poligona darbību un gūt priekštatu par atkritumu poligona darbu, enerģijas ražošanu, atkritumu pārstrādi un apkārtējās vides aizsardzību. Skolēniem patika vērot kā lielās atkritumu mašīnas ieved teritorijā kravu, kuru nosver un pārbauda vai tajā nav bīstamie atkritumi un redzēt lielos atkritumu kalnus. Poligonā “Getliņi” ir izveidotas “gudrās siltumnīcas” – daudzus procesus uzrauga un nodrošina tehnoloģijas, piemēram, klimata kontroli, augu laistīšanu un minerālo barošanu.

 

Skolēni ar interesi klausījās gides stāstījumā un aktīvi iesaistījās diskusijās par atkritumu apsaimniekošanu, dalījās savā ikdienas pieredzē atkritumu šķirošanā.

 

Ekskursijas noslēgumā skolēniem savas zināšanas par poligonu bija iespēja pārbaudīt modernās interaktīvās spēlēs un nelielā video filmiņā.

 

Atgriežoties skolā klases saliedēšanas nolūkos skolēniem bija iespēja izspēlēt savas mīļākās galda spēles.

 

/Klases audzinātāja Madara Karkovska/

 

   


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:50 - 10:30
3. stunda: 10:40 - 11:20
4. stunda: 11:50 - 12:30
5. stunda: 13:00 - 13:40
6. stunda: 13:50 - 14:30
7. stunda: 14:35 - 15:15
8. stunda: 15:20 - 16:00

 

Pasākumu plāns

 

SEPTEMBRIS

 

26. septembris - Glītrakstīšanas konkurss;

 

28.-30. septembris - Berga foto;

 

29. septembris - Mikeļdienas gadatirgus;

 

30. septembris:

* plkst. 11:50 -  ''Dzeja un mūzika'' - Latvijas skola soma pasākums. 

* Skolotāju diena.

 

OKTOBRIS

 

7. oktobris - 10.a klases iesvētības;

 

14. oktobris - Valodu dienas konkurss “Valodu laboratorija” 5.-12. klasēm;

 

20. oktobris - Vecāku sapulce/ tikšanās ar priekšmetu skolotājiem;

 

28. oktobris - Helovīndienas balle “Masku balle” 5.-12. klasēm.

 

Rudens brīvlaiks

24. oktobris – 28. oktobris

 

 

Panākumi olimpiādēs


 

2021./2022. m.g.

 

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

 

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

 

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

 

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

 

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

 

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 12.09.2022:

 

 

 

 

 

Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":

 

 

 

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: