2.e klases mācību ekskursija uz Getliņi
2022./2023. m.g. 14.septembrī 2.e klases skolēni devās mācību ekskursijā, lai nostiprinātu 1. klasē apgūto par atkritumu apsaimniekošanu un augu augšanu.
Skolēniem ekskursijas ietvaros bija iespēja izzināt Baltijas lielākā poligona darbību un gūt priekštatu par atkritumu poligona darbu, enerģijas ražošanu, atkritumu pārstrādi un apkārtējās vides aizsardzību. Skolēniem patika vērot kā lielās atkritumu mašīnas ieved teritorijā kravu, kuru nosver un pārbauda vai tajā nav bīstamie atkritumi un redzēt lielos atkritumu kalnus. Poligonā “Getliņi” ir izveidotas “gudrās siltumnīcas” – daudzus procesus uzrauga un nodrošina tehnoloģijas, piemēram, klimata kontroli, augu laistīšanu un minerālo barošanu.
Skolēni ar interesi klausījās gides stāstījumā un aktīvi iesaistījās diskusijās par atkritumu apsaimniekošanu, dalījās savā ikdienas pieredzē atkritumu šķirošanā.
Ekskursijas noslēgumā skolēniem savas zināšanas par poligonu bija iespēja pārbaudīt modernās interaktīvās spēlēs un nelielā video filmiņā.
Atgriežoties skolā klases saliedēšanas nolūkos skolēniem bija iespēja izspēlēt savas mīļākās galda spēles.
/Klases audzinātāja Madara Karkovska/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums