2.a klase dodas ekskursijā
14. septembrī 2.a klase devās garšīgā ceļojumā uz “Lāču” ceptuvi, kur praktiskā darbībā iepazinās ar maizes un citu gardumu cepšanas tehnoloģijām. Maizes rūķis ļāva pašiem būt maizes cepēja lomā.
Bērni uzzināja par rudzu maizes vērtīgajām īpašībām, iepazinās ar cepēja darbu un darbarīkiem, degustēja dažāda veida maizīti un grauzdiņus, katrs sev veidoja gardu cepumu un pilnveidoja sadarbības prasmes komandas darbā.
Pēc gardām pusdienām “Lāčos” bērni iepazina Latvijas nometniekus un gājputnus, dodoties saulainā pastaigā uz putnu vērošanas skatu torni.
Pagājušajā mācību gadā bērni veidoja projektu “Maizes tapšanas ceļš”, šajā mācību gadā otrīši turpinās maizes tēmu dizainā un tehnoloģijās, gatavojot paši savas sviestmaizes.
/2.a un klases audzinātāja Natālija Mislēviča/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums