"Latvijas skolas somas" pasākums
9. un 19.maijā 1.a, 1.c, 1.e, 2.a, 3.a un 3.c klašu skolēni tikās ar stāstnieci, vairāku grāmatu autori Inesi Valteri. Skolēni uzzināja, kā top grāmatu ilustrācijas, ko dara burtu pavēlnieks - literāts, kādus trikus izmanto maketētājs, kurš palīdz izvēlēties papīru, kā notiek drukāšana un zelta burtu uzspiešana.
Kopā ar bērniem stāstniece radīja brīnumainu, piedzīvojumiem bagātu fantāzijas stāstu par vienu no izdomātajām pasaulēm. Bērni ar prieku griezās fantāziju virpulī, uzburot savus pasakas tēlus.
Bija jūtams, ka Inese Valtere rada pasakas un tās stāsta no sirds, iedvesmojot arī mūs ļauties fantāzijas lidojumam.
/3.a klases audzinātāja
Ināra Šauro-Sadovska/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums