Sacensības "Drošie un veiklie"
24. martā, Ķekavas sākumsskolas sporta hallē tikai aizvadītas sacensības "Drošie un veiklie" (dažādu veidu stafetes).
Sacensībās piedalījās visas Ķekavas novada skolu komandas, kurās drīkstēja piedalīties 2011. g. un 2012. g. dzimušie 5 zēni un 5 meitenes.
Ļoti sīvā cīņā, pateicoties visvairāk iegūtajām 1. vietām stafetēs ieguvām PIRMO jeb ZELTA medaļu.
2. vietu ieguva Ķekavas vidusskolas komanda, bet 3. Pļavniekkalna pamatskola.
Pirmās divas komandas pārstāvēs Ķekavas novadu Zemgales reģiona sacensībās, kas norisināsies 5. aprīlī, Bauskā.
Komandā startēja:
Mare, Agate, Grieta, Šarlote, Lauma, Jānis, Kārlis, Adrians, Ralfs, Matīss.
Sporta skolotāji
/Edgars un Dzintars/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums