eTwinning
Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros rīkoja Nacionālo eTwinning konferenci 2021.gada 9.oktobrī, kurā prezentēja sešus pēdējos mācību gada veiksmīgos pasākumus, lai izveidotu sadarbības projektus un apbalvoja konkursu “Nacionālā eTwinning balva 2021” uzvarētājus. Šogad labākie sadarbības projekti bija Rēzeknē un Ķekavas novadā.
Nacionālo eTwinning balvu 2021 nacionālo projektu kategorijā ieguva Baložu vidusskolas projekts “Pavasara vēstneši” (projekta iesniedzēja Agnija Grigore), kas īstenots kopā Pļavniekkalna sākumskolu (projekta vadītāja Everita Petrova).
Esam ļoti gandarīti par paveikto un izsakām pateicību skolēniem par aktīvu darbošanos projektā un vecākiem par palīdzību un atbalstu visā projekta laikā.
Uzvediba.lv veidotās spēles būs lielisks palīgs gan klases kolektīva saliedēšanā, gan sociālo zinību stundās, lai kopīgi darbojoties labāk izprastu gan sevi, gan klasesbiedrus.
/Sk. Agnija Grigore/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums