Muzikālā cirka izrāde


Maija beigās 3. klašu skolēni saņēma lielisku dāvanu projekta “Skolas soma” ietvaros – muzikālu cirka izrādi “Alise Brīnumzemē”.  Tā ir  iluzionistu Daces un Enriko Pecolli radīta pasaulē pieprasīta cirka izrāde, kas nes Latvijas vārdu pasaulē. Izrādes “Alise Brīnumzemē” tapšanā piedalījušies izcili Latvijas mākslinieki. Izrādē varēja redzēt jautrus burvju trikus, ziepju burbuļu trikus, specefektus un jokus.

♠— Nevar noticēt neiespējamajam!
— Vienkārši, tev ir par maz pieredzes, — piezīmēja Karaliene. – Tavā vecumā es tam veltīju katru dienu pa pusstundai! Daždien līdz brokastīm es biju paspējusi noticēt desmitiem dažādu neiespējamību. (Fragments no Lūisa Kerola grāmatas “Alises piedzīvojumi brīnumzemē ”)

Pēc izrādes noskatīšanās, bērni rakstīja savas atsauksmes - kā patika izrāde, kādas bija gūtās atziņas, kādi ieguvumi?..


“Man patika, jo bija interesanti un momentos smieklīgi un bija ļoti jautri. Atziņa - ir jāpalīdz viens otram, ja kāds ir iekļuvis nelaimē. Ko esmu ieguvusi? Es esmu ieguvusi to, ka ir jāatbalsta vienam otru.”

“Mana iegūtā atziņa - vienmēr var mēģināt visādas lietas un ja nesanāk,  tad mēģini vēlreiz! Man patika pats sākums, jo tur ļāva citiem cilvēkiem spēlēt instrumentus. Es iemācījos, ka visu laiku jābūt draudzīgam vienam pret otru.”

“Esi vienmēr priecīgs un nekad nebēdājies un tici brīnumiem❤️!”

“Izrāde bija interesanta, baisa un jautra.”

“Dzīvē vajag vairāk priecāties!”

“Lai arī kur Tu ej, esi vienmēr drošs un možs!”

 “Man ļoti patika izrāde. Es ieguvu atziņu, lai kas arī notiktu, vienmēr esi priecīgs un jautrs!”

 “Jābūt vienmēr pozitīvam, lai var priecāties un jautroties kopā!”

 “Vajag priecāties no visas sirds! Viss bija tik pasakains! Nekad nevajag padoties!”

 “Man patika, jo bija interesanti un bailīgi. Mans ieguvums - Burvestība eksistē, tikai to vajag piepildīt. Un ar draugiem kopā Tu vari pieveikt vislielākās grūtības un tas ir pats skaistākais!”

Paldies 3.klašu skolotāju komandai par iniciatīvu, entuziasmu un sadarbību, lai visas 3. klases varētu noskatīties šo jauko izrādi, kas bērniem sagādāja daudz pozitīvu emociju un vērtīgu atziņu!

 


< Atpakaļ

Skolas stundu saraksts

Laiks:

Nākamais zvans:

 

 

0. stunda: 8:15 - 8:55
1. stunda: 9:00 - 9:40
2. stunda: 9:45 - 10:25
3. stunda: 10:45 - 11:25
4. stunda: 11:45 - 12:25
5. stunda: 12:40 - 13:20
6. stunda: 13:35 - 14:15
7. stunda: 14:20 - 15:00
8. stunda: 15:05 - 15:45

 

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA


 

 

MĀCĪBU PROCESA ORGANIZĀCIJA


Kārtība, kādā tiek nodrošināts mācību process Baložu vidusskolā, ievērojot epidemioloģisko situāciju infekcijas COVID-19 laikā. (PDF fails)

 

Pielikums Nr.1 (MS WORD fails)

Pielikums Nr.2 (MS WORD fails)

 

SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS


 

Spēkā no 13.09.2021:

 

Informācija topošo pirmklasnieku vecākiem

Nospiežot uz šī faila:

    <-- Pieteikuma veidlapa

Jaunākā galerija

Nospiežot uz mapes: