Video pasākums ,,Bungu Bunkurs’’

Skolēnu domas par muzikālo video pasākumu ,,Bungu Bunkurs’’.

Video sākās ar R. Dankfelda stāstu par savu ceļu uz mūziku. Viņš mūs īsi iepazīstināja ar programmu, par ko būs šis pasākums. Mūziķis  stāstīja par bungu vēsturi, ka tās ir vienas no senākajiem instrumentiem pasaulē, ka to izcelsmes reģions tiek uzskatīts par Āziju, no kā pirmās bungas tikušas taisītas, kā arī citus faktus par bungām. Pasākumā mēs uzzinājām arī to, kā senie instrumenti tiek izmantoti vēljoprojām, kā tos var dzirdēt mūsdienu mūzikā. Viņš arī pieminēja dažādus senus latviešu komponistus un mūziķus.

Šajā video varēja dzirdēt dažādu mūziku, kas tika spēlēta uz dažādiem mūzikas instrumentiem. Varēja dzidēt gan moderno, gan seno mūziku.

Man patika šis video. Tas bija informatīvs, bet bija arī interesanti to skatīties. Es uzzināju daudz ko jaunu un interesantu par bungām un to vēsturi, kā arī par dažādiem seniem latviešu komponistiem un mūziķiem. Video bija labi uztaisīts, to bija patīkami skatīties.

/Beāte Annija Eglīte/

,,Bungu Bunkurs’’ ir stāsts par mūziķi Rūdolfu Dankfeldu, kas māk ļoti labi spēlēt bungas un zina daudz ko interesantu par tām. Manuprāt, šo pamācošo filmu vajadzētu noskatīties tiem, kuri mācās spēlēt bungas un tiem kuri jau māk spēlēt parastas bungas. Šo noskatīties der arī citiem, pat ja nespēlē bungas, jo tad tu varbūt nedaudz, bet tomēr kaut ko uzzināsi par bungām neskaitot to, ka viņas skan bum bum bum …

/Emīls Ezeriņš/

Kad es sāku skatīties šo video, tas mani ieinteresēja skatīties un klausīties tālāk… Es uzzināju fdažādus interesantus faktus par mūziku, mūzikas instrumentiem un par to vēsturi. Bija jauki redzēt Latviešu izcilākos komponistus, kādus instrumentus tie izmanto savā mūzikā un tās komponēšanā. Bija interesanti skatīties, kā spēlē dažādas bungas. Bungas spēlēt noteikti ir daudz  grūtāk, nekā tas izskatās. Laikam jau  laiks jāmācās, lai tā spēlētu.

/Luīze Baltā/

Man ļoti patika skatīties un uzzināt daudz ko jaunu par bungām, jo lielāko daļu no dzirdētā un redzētā es nebiju zinājusi. Es labprāt vēlētos uzzināt ko jaunu vēl par citiem instrumentiem. Šis bija ļoti interesants un neparasts pasākums – domāju, ka klātienē tas būtu daudz iespaidīgāks.

/Adelīna Trautmane/

/Klases audzinātāja,

Astrīda Lesnika/

Latviešu valodas un literatūras VALSTS 48. olimpiādes 3. posms 8.-9. kl.

Anete Krūmiņa, 9.klase, III pakāpe

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

Ķekavas novada angļu valodas olimpiādes 2. kārta 8. kl.

Beāte Annija Eglīte, 8.klase, 1.vieta

Skolotāja Astrīda Beča

Valters Meška, 8.klase, 3.vieta

Skolotāja Tatjana Savenkova

Novada latviešu valodas un literatūras 48. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Ingrīda Šteinberga

Novada apvienības bioloģijas 44. olimpiāde

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, 3.vieta

Skolotāja Rita Onzule

Novada apvienības matemātikas 72. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 2.vieta (uzaicināta uz 3.posmu)

Skolotāja Liene Višņevska

Novada apvienības krievu valodas 24. olimpiāde

Artis Griškovs, 9.klase, 2.vieta (uzaicināts uz 3.posmu)

Verba Evija, 12.klase, atzinība

Skolotāja Nadežda Krastiņa

Novada apvienības vēstures 28. olimpiāde

Anete Krūmiņa, 9.klase, 1.vieta

Anna Rebeka Rasa, 9.klase, atzinība

Skolotājs Māris Musts

Informācijai

Saulainu un jauku vasaras brīvlaiku!

Uz tikšanos 1. septembrī!