"Zinātnes un mākslas krustpunkti"
13. maijā 5.c klases skolēniem bija iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā ,,Zinātnes un mākslas krustpunkti”, ko organizē Laboratorium.lv, un uzzināt, kā mūsdienās zinātne tiek izmantota filmu veidošanā. Pasākums tika apstiprināts Latvijas skolas soma iniciatīvu birojā.
Aktiera Vladislava Šavlovska stāstījums par filmas ,,Dvēseļu putenis” uznemšanu un dažādu specefektu izmantošanu radīja interesi par eksperimentiem, zinātni.
Nodarbībā skolēni uzzināja no kā tiek pagatavots mākslīgais sniegs, asinis, rētas un āda, ka arī speciālie degšķīdumi.
Skolēni tika iepazīstināti ar grimētāja profesiju, kas ir atbildīgs par kino tēla veidošanu, un kaskadieru lomu filmas tapšanā.
Nodarbība bija aizraujoša un interesanta!
/5.c klases audzinātāja Larisa Šiļko/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums