Velodrošības mācības ārkārtas apstākļos
Baložu vidusskolas velodrošības pulciņš šogad atzīmē jau 15. sezonu. Līdzīgi kā citu interešu izglītības pulciņu un obligāto mācību priekšmetu pedagogiem arī mums šī mācību gada pēdējie 2,5 mēneši izvērtās jaunu izaicinājumu pilni.
Tas mums, pulciņa skolotājiem, lika pārorientēties uz iespējām, kuras piemērotas attālinātajam mācību procesam – no jauna veidojām teorētiskos uzdevumus līdz šim pulciņā neizmantotajā portālā uzdevumi.lv, bet nodarbībās tikāmies vienu reizi nedēļā tiešsaistē programmā Zoom. Tur pārrunājām un analizējām veiktos uzdevumus, kā arī, pateicoties programmas plašajām iespējām (piemēram, zīmēšana uz virtuālās tāfeles), skolēni paši iejutās skolotāju lomā un izdomāja uzdevumus, ko pārējie tiešsaistē risināja.
Plānojam, ka kādus no šiem attālinātajā mācību procesā izmantotajiem rīkiem varēsim pielietot arī klātienes mācībās.
Ievērojot drošības pasākumus, 1. jūnijā aicinājām uz īsu tikšanos klātienē, kur apbalvojām skolēnus par centīgu darbu šajā laikā!
Lai visiem priecīga un droša velo vasara un uz tikšanos rudenī!
Andris Žilko
Sandra Ozoliņa
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums