Keramiķu dienas Baložos
Ceturtdien, 5. martā, Ķekavas novada atklātajā vizuāli plastiskās mākslas konkursā radoši strādāja vairāk kā 30 jaunie keramiķi.
Darbi bija ļoti interesanti. Žūrijai nācās krietni pastrādāt, lai novērtētu gan radošāko ideju, gan darba kvalitāti. Mūsu skolas keramikas plciņa jubilejas gada ietvaros ir sarīkota arī darbu izstāde.
Paldies visiem skolotājiem un skolēniem par jauko pasākumu!
SVEICAM mūsu skolas jaunos keramiķus ar iegūtajiem diplomiem un godalgotajām vietām:
(4. - 6. klašu grupā)
1. vieta - Viesturs Tomass (4.a)
2. vieta - Megija Greitāne (5.a)
(2. - 3. klašu grupā)
2. vieta - Matīss Rusins (3.a)
3. vieta - Paula Celmāre (3.a)
Sakām arī lielu paldies skolas direktorei Vitai Brokai un Ķekavas MK
par atbalstu pasākuma rīkošanā!
/Astrīda Lesnika,
keramikas pulciņa vadītāja/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums