Konkurss "Skolas zvaigzne 2019''
Baložu vidusskolā bija atkal priecīgs notikums - talantu konkurss “Skolas Zvaigzne 2019''! Ikvienam skolēnam bija iespēja parādīt savu talantu . Konkursam pieteicās 32 dalībnieki ar 25 priekšnesumiem. 1. marts iezīmējas par veiksmīgu dienu tikai 28 konkursa dalībniekiem, kuri bija pārliecināti par savu sniegumu. Pasākuma scenārija autore Jana Vīksna bija nopietni pārdomājusi katru konkursa norises daļu, lai viss ritētu raiti. Pasākumu vadīja 10. klases skolēns Raivo Krists Bite un 9.a klases skolniece Patrīcija Priedīte. Konkursa dalībniekus priecēja muzikāls sveiciens no 7.b klases skolēna Mihaila Matvejeva, kurš sevi mūzikā ir pierādījis vairākus gadus pēc kārtas.
Konkursā skanēja dažādu autoru dziesmas, tika spēlēti mūzikas instrumenti, demonstrētas mākslas vingrošanas prasmes, dzeja un izdejotas mūsdienu ritma dejas.
Pārliecinošu žūrijas simpātijas balvu ieguva 1.c klases skolēns Roberts Grīnbergs, kurš spēlēja mežragu ,izpildot latviešu tautasdziesmu “Aiz kalniņa dūmi kūp”.
Konkursā trešās vietas ieguvēja bija 1.a klases skolniece Šarlote Patmalniece, kura izpildīja Artūra Manguļa dziesmu “Nokavētais reiss”. Otrajā vietā palika 4.a klases skolniece Anastasija Duborga – Ringe ar latviešu tautasdziesmu “Saulīt, mana krustmāte!” Pirmajā vietā – mākslas vingrotājas Sofija Petrikina no 3.b klases un Viola Surmoviča no 3.c klases.
Par skolas lielajām Zvaigznēm kļuva – Elīza Jakovļeva, Roberta Tihanova no 4.d klases, izpildot Guntara Rača dziesmu “Izdziedāsim sauli!”
Paldies pasākuma organizatoriem, dalībniekiem, atbalstītājiem un skatītājiem!
/Skolēnu pašpārvaldes pārstāve
Linda Tarando/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums