Olimpiāžu laureāti
Baložu vidusskolas skolēnu sasniegumi 2017./2018.m.g.
Siguldas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Carnikavas, Garkalnes un Ikšķiles novadu apvienības 7. atklātā meiteņu mājturības olimpiādē "Ziedu dancis Latvijai"
Ramonai Poreiterei, 6.klase – 1. vieta
Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 2. vieta
Paldies skolotājām Astrīdai Lesnikai un Anitai Aigarei
____________________________________________________________________
Matemātikas konkursā "MMC - Pangea" (DIPLOMS)
Ramonai Poreiterei, 6.klase – 3. vieta
Paldies skolotājai Lienei Višņevskai
____________________________________________________________________
Novadu apvienības angļu valodas olimpiādē 8.klasēm
Tomam Rafaelam Arklam, 8.klase – atzinība
Paldies skolotājai Tatjanai Savenkovai
____________________________________________________________________
Ķekavas novada matemātikas olimpiādē 5.-8.klasēm
Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 3.vieta
Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – 1.vieta
Ramonai Poreiterei, 6.klase – 2.vieta
Markusam Lācim, 8.klase – 3.vieta
Paldies skolotājai Lienei Višņevskai
______________________________________________________________
Starpnovadu (Ķekava, Olaine, Salaspils, Ikšķile) 68. matemātikas olimpiādes 5.-8. klasēm 2. posmā
Ramonai Poreiterei, 6. klase - 1. vieta
Katrīnai Kārlsonei - 5. klase - 2. vieta
Paldies skolotājai Lienei Višņevskai
______________________________________________________________
Skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārtā
Dmitrijam Makarovam, 1.klase – II pakāpe
Kristiānam Šauro-Sadovskim, 3.klase – I pakāpe
Andrim Dombrovskim, 5.klase – I pakāpe
Kristiānai Brokai, 10.klase – I pakāpe
Paldies skolotājām Sarmītei Liepiņai, Inārai Šauro-Sadovskai, Agitai Ķīlei, Rutai Ansonei
____________________________________________________________________
Valsts 22.krievu valodas (svešvalodas) novadu apvienības olimpiādes 2.posmā
Evijai Verbai, 8.klase – 2.vieta
Raivo Strēlim, 10.klase – 2.vieta
Maksimam Puzirevskim, 10.klase – 2.vieta
Daniilam Oļeiņikam, 12.klase – 2.vieta
Paldies skolotājai Nadeždai Krastiņai
____________________________________________________________________
Ķekavas novada angļu valodas olimpiādē 7.klasēm
Sanijai Bruņiniecei – 2.vieta
Viesturam Dēķenam – atzinība
Paldies skolotājai Silvijai Lešinskai
____________________________________________________________________
Ķekavas novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 5.-6.klašu
Anetei Krūmiņai, 5.klase – 2.vieta
Katrīnai Kārlsonei, 5.klase – 3.vieta
Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – atzinība
Paldies skolotājai Rutai Ansonei
Ramonai Poreiterei, 6.klase – 2.vieta
Beatrisei Kalnciemai, 6.klase – 3.vieta
Ernestam Ronim, 6.klase – 3.vieta
Paldies skolotājām Sarmītei Liepiņai un Agitai Ķīlei
_________________________________________________________
Olaines, Salaspils, Ikšķiles, Ķekavas, Siguldas novadu konkursā ‘Pazīsti savu organismu’ 10.-12.klasē
Kristiānai Brokai, 10.klase – atzinība
Paldies skolotājai Laimai Plēpei
_________________________________________________________
Matemātikas konkursā ‘Ķengurs 2018’
Ērikam Gustavam Rupajam, 3.klase – 3.vieta Latvijā
Paldies skolotājai Inārai Šauro-Sadovskai
Arinai Marimonovai, 4.klase – 12.vieta Latvijā
Paldies skolotājai Olgai Paturskai
Terēzei Lindai Indānei, 5.klase – 1.vieta Latvijā
Ramonai Poreiterei, 6.klase – 1.vieta Latvijā
Paldies skolotājai Lienei Višņevskai
Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums