Svešvalodu konference
23. novembrī Ķekavas kultūras namā notika svešvalodu konference “Iepazīsim valodu dažādību''.
Mūsu skolu šajā konferencē pārstāvēja 5.-8. klašu grupa un 10-11. klašu grupa – kopā 20 skolēni un trīs skolotāji (Tatjana Savenkova, Tatjana Dorošenko un Nadežda Krastiņa).
5.-8. klašu skolēni sagatavoja mājas darbus: kolāžu par valodu dažādību ka arī priekšnesumu - dziesmu, kuru nodziedāja angļu un krievu valodā “Can’t stop the feeling”.
10.-11. klašu skolēni piedalījās svešvalodu meistarklasēs: spāņu, zviedru un franču valodā un pēc tām prezentēja savas iegūtas zināšanas zviedru valodā visiem klāt esošajiem.
Skolēniem tika piedāvāti dažādi konkursi un interesanti uzdevumi. Mūsu skolas audzēkņi parādīja savas svešvalodu zināšanas un saņēma pateicības rakstus par dalību.
Paldies visiem skolēniem un skolotājiem par radošu pieeju un dalību konferencē!
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums