Galda tenisa pulciņa panākumi
Galda tenisa pulciņa dalībnieku panākumi sacensībās Tīrainē
4. novembrī seši Baložu vidusskolas galda tenisa pulciņa audzēkņi devās uz Tīraines sporta kompleksu Mārupes novadā, kur norisinājās Mārupes atklātais galda tenisa turnīrs bērniem un jauniešiem “Mārupes kauss 2017”.
Paldies visiem par atsaucību un vecākiem par atbalstu, mums visiem kopā izdevās!
Uz sacensībām ieradās vairāk kā 30 dalībnieki, kuri tika sadalīti 3 dažādās vecuma grupās (meitenes un zēni spēlēja kopā, bet vērtēja atsevišķi).
Mūsu galda tenisisti startēja divās vecuma grupās. Lūk, rezultāti:
2007.g.dz. un jaunāki zēni (kopā 10 dalībnieki):
2. Artjoms Popmans
3. Ivans Saveļjevs
5. Emanuels Žuks
8. Maksims Žitinskis
10. Vjačeslavs Deņisovs
2004.-2006.g.dz.zēni (kopā 16 dalībnieki):
11. Rūdolfs Īzaks
Nākamās sacensības jau pavisam drīz - 25.novembrī Ķekavā. Turiet īkšķus!
Pulciņa skolotāja Laura Pavāre
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums