Konference jauniešiem 16. maijā
Aicinām pieteikties "Ķekavas novada jauniešu iniciatīvu centra'' rīkotajai konferencei.
Šeit: https://www.facebook.com/events/586338868239378/ atradīsiet vairāk informācijas par pašu konferenci, kā arī linku uz pieteikšanās anketu, jo visiem iepriekš jāpiereģistrējas.
Konferences tēma “Eiropa un tās tautu identitāte”.
Darba valoda - angļu valoda.
Konference plānojas interesanta, ar iedvesmu stāstiem par to, kā mums katram atrast un sajust savu identitāte Eiropas mērogā, iespējams, arī kādreiz palūkojoties pasaulē ārpus Eiropas, atgriežoties mājās un novērtējot to, kas mums pašiem ir.
Konferencē tiek nodrošināta ēdināšana un kafijas pauzes bez maksas.
Konference norisinās no 10.00 līdz 17.30.
Linda Vaškevica- Veita
Direktore
“Ķekavas novada
Jaunatnes iniciatīvu centrs”
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums