Mūsu laureāti - "Gribu būt mobils!"
2017.gada 23.februārī Baložu vidusskolā norisinājās konkursa „Gribu būt mobils” pusfināls, kurā piedalījās Baložu vidusskolas komanda. Pusfinālā piedalījās desmit komandas, no kurām Baložu vidusskolas komanda iekļuva finālā. Par pirmo vietu pusfinālā komandai ir tiesības kopā ar citām pusfināla komandas līderēm doties vienas dienas ekskursijā uz zinātnes centru „AHHAA” Tartū.
2017.gada 9.martā Baložu vidusskolas komanda saspringtā cīņā, cīnoties ar vēl sešām komandām, izcīnīja pirmo vietu, iegūstot katrs savā īpašumā galveno balvu giroskūteri + BTA velopolisi.
Piedaloties sacensībās skolēniem ir iespēja papildus atkārtot ceļu satiksmes noteikumus, izmēģināt, kā ir darboties uz interaktīvo galdu un tāfeli, izmēģināt mēmo šovu, veikt radošus darbus saistībā ar ceļu satiksmes noteikumiem, kā arī iepazīties ar saviem vienaudžiem no citām pilsētām un iegūt vērtīgas balvas.
Baložu vidusskolu konkursā „Gribu būt mobils ” pārstāvēja 6.a. klases skolēni: Matīss Žilko, Tomass Viesturs, 6.c klases skolēni: Anete Katrīna Breikša, Jānis Stepanovs.
/Skolotāja Ilze Jeļinska/
< Atpakaļ
Skolas stundu saraksts
Laiks:
Nākamais zvans:
0. stunda: | 8:15 | - | 8:55 |
1. stunda: | 9:00 | - | 9:40 |
2. stunda: | 9:50 | - | 10:30 |
3. stunda: | 10:40 | - | 11:20 |
4. stunda: | 11:50 | - | 12:30 |
5. stunda: | 13:00 | - | 13:40 |
6. stunda: | 13:50 | - | 14:30 |
7. stunda: | 14:35 | - | 15:15 |
8. stunda: | 15:20 | - | 16:00 |
Pasākumu plāns
JŪNIJS
Jauku vasaras brīvlaiku!
Panākumi olimpiādēs 2023./2024. m.g.
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības Angļu valodas 53. olimpiādes 2.posms
Ļoļāne Alise, 12.a klase, 3.vieta
Skolotāja Tatjana Savenkova
Kalnciems Markuss, 9.a klase, 3.vieta
Lāce Marta Laine, 5.a klase , 2.vieta
Miglenieks Magnus,6.d klase, 2.vieta
Skolotāja Silvija Andersone
____________________________
Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiāde
Evelīna Broka, 9.a klase, izvirzīta uz olimpiādes finālu LU PPMF
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Vēstures valsts 30. olimpiāde 2. posms novados
Evelīna Broka, 9.a klase, 2. vieta, uzaicināta uz valsts posmu
Skolotāja Biruta Tropa
____________________________
Latvijas Universitātes A.Liepas atklātā matemātikas olimpiāde
Arvo Krebe, 5.c klase, 2.vieta
Skolotāja Agnese Pūra
____________________________
Ķekavas, Mārupes, Olaines un Salaspils novadu apvienības krievu valodas 25. olimpiāde
Jana Kjapsna, 10.c klase, 1.vieta
Skolotāja Nadežda Krastiņa
Elizabete Zilemane, 9.a klase, 1.vieta
Skolotāja Olga Paturska
SKOLAS AUTOBUSA SARAKSTS
Papildus maršuts (no 01.02.2024):
Spēkā no 02.09.2022: Jauns MARŠUTS "Medemciems-Baložu vidusskola":
Telpu un sporta laukuma noslogojums